2 Boyutlu Minecraft Oyunu

2 Boyutlu Minecraft Oyunu başlığımı okuduğunuzda sen taş devrinden mi kaldın? Gibi soruları yönelteceğinizi düşündüğümden, konumun sonuna kadar okumanızı tavsiye edeceğim.

Teknoloji devrinde iki boyutlu oyun oynamak diye bir şey düşünmek oldukça saçma gelebilir. Aslında bu konudaki fikirlerim hiç bir zaman değişiklik göstermeyecek. Amacım oyunlardan zevk almak. İsterse bir boyutlu olsun sevdiğim oyunları her zaman oynamaya devam edeceğim.

2D Minecraft bu nedenle yaşım kaç olursa olsun, vazgeçemeyeceklerim arasında. Eskiler bilir zamanında atari salonlarına giderek jeton atıp, Street Fighter gibi oyunları oynamaya çalışırdık. Arkadaşlarımızı yendiğimizde havamızdan geçilmezdi. Şimdilerde ise büyüyünce artık olgunluk dönemine uygun oyunları tercih etmeye başladığımızı söyleyebilirim. İnsan ne kadar büyüse de aslında hep çocuk kalmak istiyor.

Baba bile olsanız, hayatın stresini atmak için oyunlara yönelmeye çalışıyorsunuz. Oğlunuz oyun isimleri saydığında cevap verememek oldukça kötü olabiliyor. Bu nedenle bazen internetten çocuğunuzla iki kişi olarak oynayabileceğiniz oyunları araştırabiliyorsunuz. İki kişiyle Minecraft Oyna‘mak aslında mümkün. Direk olarak bunu size sağlamasa da, fikir alışverişi açısından size bu ortamı sağlıyor.

Minecraft İndir‘erek bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren yepyeni bir birlikteliğe adım atmış oluyorsunuz. Kiminle oynadığınızın önemi bulunmuyor. Beraber olarak gerçekleştirdiğiniz oyun başarılarından daha çok haz alabiliyorsunuz.

Netice olarak Minecraft gibi oyunların paylaşımda bulunmamıza destek olabildiği konusunda hem fikir olacağımızı düşünüyorum. Beraber oynayın ve paylaşımda bulunun.

Yorum yap