Affiliate Marketing Sitesi affiliate-marketing-448-x-276 Full view

Affiliate Marketing Sitesi

İnsanlar sanal ortamdan alışveriş yaparken bir tedirginlik yaşayabilir ve siteye yazdıkları kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçeceği veya satın aldıkları ürünün gerçekten ellerine ulaşıp ulaşmayacağı gibi bir takım sorunlar yaşayacaklarını düşündükleri için sürekli bir korku yaşarlar.

Bu yüzden insanlar sanaldan alışveriş yaparken bazı kurallara dikkat ederler. İnsanların alışveriş yaparken tercih ettiği affiliate marketing siteleri günümüzde oldukça fazla bir artış gösterdi.Öyle ki affiliate marketing mantığı herhangi bir dükkan sahibinin veya bir ürün satıcısının affiliate marketing siteleri sayesinde sattıkları ürünü yayınlayıp alıcılarına ulaşmasını ve bu alıcılara aldıkları ürünü kargo yardımıyla göndermeye temellidir.

Affiliate marketing 3 kişi arasında gerçekleşecek olan ürün alımı satımı ve yayınlanma konusunu işler.Öyle ki affiliate marketing sitesi aracı konumundadır. Affiliate marketing sitesinden sattığı ürünleri yayınlayarak alıcılarına ulaşmak isteyen insanlar mal tedarikçisi yani satıcılardır.Aradıkları veya satın almak istedikleri ürünleri affiliate marketing sitesinde görüp satın almak için siteden yararlanan insanlar ise müşterilerdir.

Satıcıların affiliate marketing sitelerine ürün koyarken bilmeleri gereken bir şey satacakları her maldan siteye bir miktar komisyon vermeleridir.Çünkü sizin için Pazar ortamı kuran ve satış yapabilmeniz için elinden gelen her şeyi yapıp gerek reklam gerekse ürün tanıtımlarınızı yapan affiliate marketing siteleri bu yaptıkları işlemler ve siteleri üzerinden yapılan her satış için ufak bi miktar komisyon alırlar.

Sizde bu tarzda sitelerden alışveriş yaparken güvende olacağınızdan emin olun.

Yorum yap