Aksaray Üniversitesi İtiraf Sitesi

Üniversite öğrencilerinin kendi imkanlarıyla oluşturduklar üniversite sosyal paylaşım sayfaları her üniversiteden gittikçe artış göstermekte. Özellikle itiraf sayfalarının dikkatleri çekmesi ve öğrencilerinin söylemeye cesaret edemedikleri şeyleri onları kimsenin tanımadığı takma isimler ile söylemesi onları bir nevi rahatlatmakla birlikte güvenle paylaşım yapabilme imkanı sunuyor.

Aksaray üniversitesi öğrencilerinin bu amaçla kurduğu ve sadece itiraf değil aynı zamanda genel blog,  magazin ve ilan imkanları sunan sayfa son derecede başarılı bir şekilde oluşturulmuş olup bütün aksaray üniversitesi öğrencilerini toplama amacı gütmektedir.  Asü itiraf sayfası oldukça kolay kullanışlı oluşturulmuş ve bilgilerinin gizli kalacağı konusunda garanti vermekte ve herkese güven vermektedir.

Üniversite öğrencilerinin kendi imkanları ile oluşturdukları bu sistemler zamanla gelişecek ve daha iyi bir hale gelecektir. Öyle ki şimdiden 3 adet sistem imkanı sunan asülife68 yöneticileri daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor.İlan sayfası sayesinde zolanmadan aksaray içinde almak veya satmak istediğiniz şeyleri ekleyecek yada araştıra bileceksiniz.

Sundukları bir diğer hizmet olan magazin sayfası ise üniversite hakkında genel haberleri içermekte öğrenci grublarının etkinliklerini tanıtmaktadır. Çok faydalı bir sistem kurmuş olan arkadaşları tebrik ediyoruz. Aksaray itiraf sayfasının kullanışlığı ve sadeliğinden dolayı herkesin rahatlıkla erişim sağlayıp kullanabileceklerinden şüphemiz yok

Bizlerde sizlerin bu güzel sistemden geri kalmanızı istemiyoruz. Eğer aksaray üniversitesi öğrencisi iseniz mutlaka bu sistemlerden yararlanmalı ve gelecekte daha farklı projeler ile karşınıza çıkacak bu gençleri desteklemelisiniz. İyi eğlenceler diler asülife68 yöneticilerine başarılar dileriz.

Yorum yap