Aksaray Üniversitesi Sosyal Platformu

Günümüzün gelişen teknolojisi özellikle gençler bakımından önemli bir yere sahiptir. Üniversite gençliği bu anlamda daha bilinçli kişilerdir. Gerek eğlence gerekse eğitim konusunda nasıl kullancakları konusunu çok iyi bilirler. Bu yüzden üniversite öğrencilerine yönelik bir çok platform kurulmuş ve kurulmaya devam etmektedir. Üniversite öğrencilerinin kendi üniversiteleri için bir çabaya girmesi konusu ise daha takdire şayan bir durumdur.

Aksaray Üniversitesi öğrencilerinin bütün üniversitelere örnek olacak şekilde üstlendikleri bir sosyal paylaşım platformu başarıyla yayın hayatına devam etmektedir. Türkiyenin en büyük ve görsel olarak göze en çok hitap edebilen asülife68 platformu üniversitenin öğrencileri tarafından resmi bir anlam taşımadan kurulmuş ve bütün öğrencileri bu platformda eğlenceye davet etmiştir.

Kurdukları bu platform çatısında asü itiraf, magazin ve en önemlisi ilan sayfaları oluşturarak hem eğlenme hemde pazar sayfası sayesinde aksaray içinde 2.el eşyalar ve kiralık evler gibi birçok hizmetten yararlanmalarına olanak kılmıştır.Sayfalarında belirttikleri üzere de gelecekte ki projeleriyle göz dolduran bir platform oluşturmuşlar.

Gençler asü itiraf, sayesinde anılarını paylaşabiliyor ve diğer öğrenciler tarafından da takip edilip yorumlanabiliyorlar. Magazin sayfasının da es geçilmediği bu platformda öğrenciler Aksaray Üniversitesi hakkında oluşan son haberleri takip edebiliyor yaklaşan etkinlikleri ve konfransları inceleyebiliyorlar.

Sayfalarında bulunan bir diğer sistem olan ve ismine pazar dedikleri kısımda öğrenciler 2.el eşya alım satım ilanları açabiliyor ev arkadaşları arayabiliyor ve kiralık evler hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Bizde böyle kaliteli bir sistemle gündeme gelen bu öğrencileri tebrik ediyor ve bütün üniversitelere örnek olması umudunu yineliyoruz.

Yorum yap