Beko Servis Numaraları Beko Servis Numarası Full view

Beko Servis Numaraları

Beko Servis Numaraları

 

Siz müşterilerimizin memnun kalarak satın aldığı ve kullandığı Beko ürünlerinin satış sonrasında da ürünlerinize %100 teknik destek sağlamak bizim için bir o kadar önemlidir. Bu kalitenin devamı olarak da Özel Beko Servislerimiz ülkenin dört bir yanında müşterilerimizin hizmetinde olup sahip olduğunuz ürünlerde sizlere her tür desteği sürekli olarak sağlayacaklardır . Bütün sorun ve beklentinize en kısa sürede cevap vermek, mümkün olan iyi hizmeti sağlamak temel hizmet politikamız içinde yer almaktadır. Sizler için istihdam ettiğimiz teknik servis elemanlarımız her zaman alanında uzman ve yetkin, nitelikli kişilerden oluşmuş olup sizlere maksimum hizmeti sağlayabilecek imkana sahip bir konumdadır.

Beko Servis Bursa

Tüm sorunlarınıza karşı en iyi hizmeti sağlayabilen ekibimiz sizlerin kafasında en ufak bir soru işareti kalmadan problemlerinizi çözerek müşteri memnuniyetini sağlayacaklardır. Aldığınız hizmetler içinde sizler için sağladığımız her türlü yedek parça yine 1 yıllık garanti ile Beko Güvencesi altına alınmış olup yedek parça değişimindeki oluşabilecek problemleri sıfıra indirmekteyiz.

Beko Servis Merkezi – 444 1 494

Ayrıca, her türlü sorun, istek ve şikayetleriniz için 7/24 çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek için hizmet verilmektedir. Her daim kalitenin, güvenin ve en iyi hizmetin sahibi olan Özel Beko Servislerimiz sizlerin sorunlarına en iyi çözümleri sunacaktır.

 

Yorum yap