Erataş Ürünleri 400×565-images-stories-siteicerik-uretim-koruyucukask1 Full view

Erataş Ürünleri

Günümüzün en çok ihtiyaç haline gelen ve yaşamlarımızı sorunsuz bir şekilde devam etmek için kullanmaya mecbur kaldığımız koruyucu elbiseler, özellikle iş yerlerinde sürekli darbeye maruz kalabilen veya kalma riski taşıyan insanlar içi hayati bir önem taşımaktadır. Özellikle inşaat alanı gibi riskli bölgelerde çalışan insanlar gerek göz gerek kafa gerek solum yollarını bazı maddelerden korumak zorundadırlar. Bu ve benzer işlerde çalışan insanların en büyük tercihi haline gelen erataş ürünleri her anlamda koruyucu elbese ve aksesuarlar sunarak hayatlarınızı korumaya devam ediyor.

Genellikle Koruyucu Kask, Robokop Vücut Koruma, Koruyucu Eldiven, Koruyucu Kalkan gibi ürünler sunan erataş bunların yanında job ve kelepçe ürünleri de satarak güvenlik şirketleri ve güvenlik elemanları için gereken en temel ihtiyaçları müşterilerine sunuyor. şiddet eğilimleri olan insanlar ile uğraşan veya saldırı altında kalma gibi riskler taşıyan çalışanlar için koruyucu görevde bulunan bu eşyaları erataş web sayfasından temin edebilir, bütün ürünlere göz gezdirebilir ve sizin veya şirketiniz için en gerekli eşyaların temin edilmesinde rol oynayabilirsiniz.

Unutmamalı ki iş güvenliği herşeyden önce gelmektedir. Güvenliği en çok risk altında bulunan güvenlik görevlileri için erataş bu konuda tam destek sağlıyor. Giysiden aksesuarlara kadar her şey bir olay anında müdahale eden güvenlik görevlilerine hitap ettiği kadar bazı anlamlarda başka işlere de hitap edebiliyor. Sizlere düşen erataş web sayfasına giderek sizin veya çalışanlarınız için en uygun olan giysi veya aksesuarı temin etmektir.

Yorum yap