Esenler Bosch Servisi – 444 1 494

Bizim işimiz sadece beyaz eşyanızı evinizden alıp gereken onarım ve bakım hizmetlerinin ardından evinize teslim etmek mi ? Kesinlikle hayır. Biz ayrıca tüketicinin beyaz eşyasını daha uzun süre kullanmasını istediğimiz için tüketiciye teknik bilgilendirme hizmeti de vermekteyiz. Gerek temizliği gerek kullanımı açısından hassasiyet isteyen bazı eşyalar vardır ki bunların arızalanmasını geciktirmek ve böylece müşterinin zor duruma düşmesini de engellemek amaçlanmıştır. Kısacası her türlü beyaz eşya arızanızda bizi arayıp kaliteli hizmetimizden faydalanabilir, ayrıca gereken teknik bilgilendirmeyi de edinebilirsiniz.

Esenler Bosch Servisi

Hizmette kalite ölçütümüz müşteri memnuniyetine ilaveten uzun vadeli ve kalıcı çözümler sunarak bu konudaki üstün kalite standartlarımızı kanıtlamak. Müşterinin her türlü talebini özenle dinleyen ve gerekirse acil hizmeti de ayağınıza getiren servisimizi çağrı merkezimizden günün her saati arayabilirsiniz. Teslimat garantimiz servis hizmeti dahilinde olup montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar ilaveleri de yapılmaktadır.

Bosch Servis

Kısacası beyaz eşyalarınız emin ellerde. Bu konuda hizmet veren teknik ekibimiz üniversite mezunlarından oluşmaktadır. Gelişen beyaz eşya teknolojisinin de hızına yetişen ve bu konuda ekibin eğitimsel gelişimine de özenle yaklaşan bir misyonumuz olduğu için hizmette sınırımız yok diyebiliriz. Her yıl teknik ekip gereken eğitimlere tabi tutulmakta ve bu konunun üzerinde özenle durulmaktadır. Çünkü siz olmazsanız biz de olmayız. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Tamire muhtaç her beyaz eşyanız için İstanbul Esenler Beyaz Eşya servisimiz sizin için her an görev başında.

Kaynak : http://www.esenlerboschservisi.org

Yorum yap