Facebook’un Mobil Uygulaması Güncellendi facebook mobil yeni Full view

Facebook’un Mobil Uygulaması Güncellendi

Facebook’un iOS ve Android tabanlı mobil uygulamaları güncellendi. Yeni güncellemeyle beraber paylaşım ve etiketleme başta olmak üzere pek çok yenilik bulunuyor.

Facebook‘un eleştiri alan mobil uygulaması Android ve iOS platformu için güncellendi. Hem de bu güncellemeyle beraber yeni özellikleri de bünyesine katmış oldu.

iOS için dün gece 5.2 versiyonu çıkan Facebook uygulaması sayesinde artık mobil uygulamada paylaş butonunu eklendi. Facebook‘ta arkadaşlarınızın ya da takip ettiğiniz firmaların yolladığı içerikleri kolay bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Fakat bazı sayfaların ya da kişilerin yolladığı iletilerin ve görsellerin altında paylaş butonu çıkmıyor. Büyük ihtimalle bu konuda bir güncelleme daha gelecek ve bu sorun giderilecek.

Güncellemeyle beraber arkadaşlarımızı etiketlemekte oldukça kolay bir hale geliyor. Herhangi bir mesaj içerisinde, yorum ve fotoğrafta kolay bir şekilde etiketleme işlemi gerçekleşiyor.

Yüz ifadeleri ve diğer durum ifadelerinin eklendiği mesajlar ve sohbetler ile beraber özellikle Android güncellemesiyle beraber bildirim yenileme kısmında yeni optimizasyonlar yapılmış ve daha hızlı bir hale getirilmiş.

Uygulamayı Google Play Store‘dan indirmek için burayı, App Store’dan indirmek için de burayı tıklamanız yeterli.

Benzer Yazılar

Yorum yap