Game Of Thrones İzlenir Mi ? Game Of Thrones - Game Of Thrones izlenmeli midir Full view

Game Of Thrones İzlenir Mi ?

Aslında yabancı dizi merakı olan bir insan değildim.Fakat yabancı dizilerler tanışma hikayemi sizlere anlatayım.Aşırı derecede zombi filmi seven bir insanım.Piyasada eminim ki abartısız söylüyorum izlemediğim zombi filmi yoktur.Sıkılırım açar tekrar tekrar izlerim gerekirse.Çünkü gerilim ve korkudan öte çok zevkli bir kurgu geliyor bana (:.  Isırılarak hastalığın yayılması vs. derken böyle hoş bi görüntü gibi oluyor sanki (:.E doğal olarak böyle zombi filmlerine ilgi duyunca ve piyasa da artık izleyebileceğim bir zombi filmi kalmayınca sürekli duyduğum fakat hiç izlemeye başlamadığım  “Walking Dead” dizisiyle tanışmam gerekti diye düşündüm.İlk sezonunu indirip izlemeye başlayınca acayip hoşuma gitti.Dedim ki hayatımın dizisi bu, izlediğim en güzel dizi bu…

Tabi günde 2şer 3er bölüm izleyip kısa sürede 2. sezonu da bitirince sıkıntıdan başka dizileri de araştırmaya konuldum.Ve sorduğum herkes veya okuduğum her makale bana “Game of thrones” i işaret etti.Öyle olunca da herkesin bu kdar büyük hayranlık uyandıracağı bir dizinin nasıl olabileceğini merak ettim.Yine indirip başladım. Ama tabi önyargıyla davranıyordum.Çünkü hayatımın dizisi diye bahsettiğim walking dead varken bunu ben naparım 2 bölüm izler unuturum diye düşündüm.

Ee 1. bölüm 2. bölüm 1.sezon derken insanların neden bu kadar büyük hayran kaldığını bende anlamış oldum (:.Mükemmel ve kusursuz bir dizi.Öyle ki walking dead’ın yeni sezonundan daha çok Game Of Thrones sezonunu bekler hale geldim (:.Tavsiye ediyorum. Bu diziye önyargıyla başlamayın.İlk bölümden itibaren zaten sizi saracaktır.Eminim ki izlediğiniz en güzel dizi olarak adlandıracaksınız.

9 Yorumlar

Yorum yap