GTA’nin Filmini Yaptılar gta filmi Full view

GTA’nin Filmini Yaptılar

 Yanlış duymadınız ancak bu film bir hayran filmi. Youtube’a yüklenen Grand Theft Auto: Rise adlı bu kısa film oldukça başarılı görülüyor. Profesyonel yapımlarla yarışacağı kesin.

En sevilen oyunlararasında yer alan GTA serisi, özellikle Vice City ve San Andreas gibi oyunları ile Türk oyuncularının internet kafelerde en çok oynadığı oyunlar arasında yerini aldı. Derken dördüncü oyun duyuruldu, merakla beklendi, çıktı ve çok başarılı oldu.

Biz bu denli popüler bir serinin son oyununu bekleye duralım Youtube’daki bir kullanıcı tarafından çok başarılı bir kısa film geldi.

Gevorg Karensky adlı kullanıcının kısa metraj filmi, adeta profesyonel bir yapım niteliğinde. Grand Theft Auto: Rise adı verilen bu kısa film, oyunculuk, aksiyon, montaj ve oyuna uyarlama gibi konularda oldukça başarılı görünüyor. Biz çok beğendik. Sözü siz okuyuculara bırakıyoruz.

Yazıyı hazırladığımız zamanda izlenme sayısı 78 bin küsür olan bu kısa filmin 1 milyon izlenme barajını geçeceğini düşünüyoruz. Verilen emek kesinlikle bunu hak ediyor. Yazımızı GTA V‘in 2013’ün 2. çeyreğinde çıkacağını hatırlatarak noktalayalım.

Benzer Yazılar

1 Yorumlar

Yorum yap