Hasır File Ayakkabı Modelleri

Yaz aylarında ayakkabı konusunda rahatlığı aradığımız şu günlerde babetlerin yanı sıra farklı tasarımları ile babet modellere de biraz yakın duran Hasır file ayakkabı modelleri yazlıkçılar için en uygun modeller arasında. Önü açık ya da kapalı tercihlerinizi yapabilirsiniz zaten babet modellere görsel olarak çok fazla benziyorlar bu yüzden rahatlık konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

2013 Ayakkabı Modellerinde Hasır Moda!

Hasırın klasik rengi olan kahverengi tonları bu modellerde çok fazla kullanılıyor ancak sitemizde yer alan görsellerde farklı renklere de ulaşabilirsiniz. File kısmı ise ayaklarınızın daha rahat nefes alması ve daha fazla rahat etmesi için tasarlanmıştır. Babetlerden sıkılmış olabilirsiniz ve aynı modelden binlerce kadında görmeniz normaldir. Rahatlık konusunda yaz aylarında ilk tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alıyor ancak farklılığı ve rahatı seven hanımlar Hasır file ayakkabı modellerine de yakın durabilirler.

Daha canlı renkler için sitemizde yer alan görsellerden faydalanabilirsiniz örneğin özellikle genç kızların ilk tercihi olan pembe file üzerine kahverengi hasır işlemeler yine sitemizde yer alıyor.

Renk konusunda çok fazla çeşitlilik yok bu modellerde ancak rahat bir yaz geçirmek ve ayak sağlığınızla ilgili rahat bir dönem geçirmek istiyorsanız babetlerden sonra tercih etmeniz gereken farklı modeller arasında yerini alabilir. Renk ve model için yukarıda yer alan görseller az çok sizlere fikir verecek ve seçim yapmanız konusunda işinizi daha da kolay hale getirecektir. Kaynak: ModaTuba

Yorum yap