Hotelrunner Online Rezervasyon hrunner Full view

Hotelrunner Online Rezervasyon

Tatil döneminin ramazandan hemen sonra daha da hareketlenmesinin ardından süren sezon bitişe doğru yaklaşırken halen tatil yapmak için çabalayan insanlar binlerce otelden kendilerine en uygun olanlarını seçerek tatil hayallerini gerçekleştirme çabasına giriyorlar. İnsanlar tatilleri içinde gerek yer zaman mekan ayarlamaları olsun gerek gidecekleri yerin kararı olsun internetin nimetlerinden faydalanıyorlar. Bu konuda oteller insanlar için bir takım kolaylıklar sağlamaya çalışmakta ve otellerinin web sitelerinden online olarak rezervasyon hizmeti sunmanın peşinden koşuyor.

Oteller bunu mümkün kılabilmek adına kullanma gereksinimi duydukları otamasyon sistemlerini oldukça büyük meblalar ödeyerek satın almak zorunda kalıyorlar. İşte bu durum otel işletmesinin en çok zorlandığı kısımların başında geliyor. Sizlerin bu kadar büyük meblalar ödeyerek otomasyon sistemine sahip olmanıza göz yuman işletmelere karşı hotelrunner isimli bir web sitesi bu sistemi sizler için gerek ücretsiz gerek ise aylık 89 dolar gibi oldukça düşük bir ücretle sizlere online rezervasyon sistemi sunuyor.

Elbette ki ücretsiz sunulan hizmette bazı özellikler kısıtlansada yinede sizler için otomasyon sistemi oluşturulmuş ve tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmuş. Bu sistemin tam haline yani bütün özelliklerine birden erişmek istyiorsanız sizin için oluşturmuş oldukları paket sayesinde aylık 89 dolar gibi çok uygun bir fiyatla bu sisteme sahip olabiliyorsunuz. Ve bu konuda devamlılığı sağlamak isterseniz diye 2 yıllık paket alımında sizler için %11 indirim sağlanmakta.

Online olarak otelinizde rezervasyon yaptırmayı mümkün kılmak ve internete yönelik bu çalışmadan yararlanabilmek adına sizleri hotelrunner sistemine davet ediyoruz.

Yorum yap