İlci İnşaat Urfa Gün Işık Ana Kanal İnşaatı

İlci inşaat urfa gün ışık ana kanal inşaatı oldukça kaliteli bir biçimde gerçekleştirilmekte olup ilci inşaat tarafından yapılan hiçbir projede başarısızlık ile karşılaşılmamıştır. Devlet su işleri genel müdürlüğü ile birlikte ihalesi yapılan ve kazanılan ilci inşaat firması bu ihale de de kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Şanlı urfa gün ışık ana kanal inşaatı ile ilgili olarak tüm çalışmalar hızla devam ederken iş ortaklıklarının da hızla yapılması ile ilgili birçok bilgiden bahsedilmektedir.

Yapılacak olan ana kanal inşaatında özellikle su alma hacmi oldukça yükselecek olup tünel ve kazı çalışmaları en hızlı şekilde yapımına devam etmektedir. Hizmet gerçekleştirildiğinde ve gün ışık kanal inşaatı çalışması sona erdiğinde ise 16,612 hektar alanın ve tarım arazisinin su ile buluşacağı bilgisi de verilmiştir. Bu çalışmada 55.165 metre genişliğinde 2,5 metre yüksekliğinde 20,47 metre küp sutaşıma özelliğine sahip ana kanal imalatı gerçekleştiriliyor olacaktır.

Şanlı urfa da bulunan bu kanal çalışması ilci inşaat tarafından yapılmakta olup devam eden projeler içinde yerini almaktadır. 1986 yılından bu yana başarılı çok sayıda yapı kuran ve inşaat işleri sağlayan ve aynı zamanda güvenlik sağlayan ilci holdingin tüm haberleri bu konuda basında yayınlanmakta olup ilci inşaat urfa da da birçok proje gerçekleştirmektedir. Başarılı projeleri içinde yerini alan ilci inşaat 1986 yılından bu yana hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve kaliteden ödün vermeden.

Yorum yap