İnci

 

Nev inci
Çok değerli bir mücevher olan inci, bayanların vazgeçilmez takılarındandır. Birçok bayan özel günlerinde takmayı ya da yanına almayı tercih ederken birçok bayanda saklamayı tercih eder.
Çünkü inci değerlenen ve değerini sürekli artıran bir mücevherdir. Yüzüğü, inci kolyesive bilekliği gibi birçok takıda bulunan inci ürünleri tüm dünya da satış rekorlarına imza atmaktadır. Pahalı oluşu da bayanların daha çok dikkatini çekmektedir. Çünkü şıklığı ve zarafeti inci tamamlar diyebiliriz. Aynı zamanda siyahı bulunan inci daha değerlidir. Çünkü çok nadir bulunan bir türdür.
Dünya da birçok özel bayanın kullandığı siyah inci bileklikler fiyat olarakta birçok mücevherden kat kat değerlidir. Bu nedenle baylar bayanlara inci hediye ederken kalitesini araştırırlar. Çünkü yukarda da bahsettiğim gibi incinin birçok çeşidi ve kalitelisi bulunmaktadır. Eğer bir bayanı etkilemek istiyorsanız inciden bir kolye ya da yüzük hediye etmeniz daha doğru olacaktır. İnci bayanların vazgeçilmez bir takısıdır ki geç yaşlara kadar tüm bayanlar kullanırlar.
En popüler inci yüzükrenkleri ise beyaz, krem ve pembe renklerdir. Kaliteli oluşunu ise parlaklığından anlayabiliriz. Eğer inciye bakarsanız ve yüzünüzü net bir şekilde tıpkı aynaya bakar gibi görebilirseniz onun çok değerli olduğunu anlayabilirsiniz.
Ayrıca ne kadar büyük, simetrik ve doğal izleri az olursa o kadar değerli olduğunu yine anlayabilirsiniz. Kıscası bu bilgiler doğrultusunda kaliteli ve değerli bir inci alabilir ve sevdiğiniz bayanlara hediye ederek onların değerini bu şekilde anlatabilirsiniz.inci broşlar ise orta yaş ve üzeri hanımlarımızın zerafetlerine zerafet katan önemli mücevher aksesuarlarındandır.

 

NEVİNCİ MAĞAZALARI :

İstanbul Nautilus Nevinci
Adres : Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi
Fatih Cad.
No:1 Kat 2 Kadıköy, İstanbul
Tel : 0216 340 09 40

Beylikdüzü Migros Nevinci
Adres : Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi
Beylikdüzü Mevkii E5 Karayolu Üzeri Real Karşısı 34520 Büyükçekmece, İstanbul
Tel : 0212 853 49 10

Palladium Nevinci
Adres : Palladium Alışveriş Merkezi
Barbaros Mah. Halk Cad. No:6
Kiosk no: bb233 Ataşehir – İstanbul Tel : 0216 663 20 62

Bayrampaşa Forum İstanbul Nevinci
Adres : Forum İstanbul Alışveriş Merkezi
Kocatepe Mah. Paşa Cad. 34045
Kiosk no: GF 197 Bayrampaşa – İstanbul
Tel : 0212 640 69 41

Benzer Yazılar

Yorum yap