İnternet Anteni toıway Full view

İnternet Anteni

Merhabalar arkadaşlar önceden wireless anteni ile evde ufak bir wireless istasyonu kurduğumdan bahsetmiştim kendi emeklerimle. Elbette üzerinden yaklaşık 2 yıl gibi bir süre geçti. Şimdi dönüp bakınca pek çok konuda teknolojinin biraz daha geliştiğini farketttim. Öyle ki artık tooway ismi verilen bir anten ile hiç bir çekim derdi olmaksızın istediğiniz yerden internete bağlanabiliryosunuz.

Bu aletten biraz bahsedecek olursak bu uydu anteni olarak size sunulmuş olan bir modem gibi düşünülmelidir. Uydudan aldığı ağ bağlantısını anten aracılığı ile size sunuyor. Adsl bulunmayan yerlere konaklamaya gidebilirsiniz bunlar özellikle Türkiyede düşünüldüğünde köyleriniz yaylalarınız veya kamp alanlarınız gibi bir çok mekan sayılabilir elbette. Böyle bir durumda hiç bir sorun olmaksızın bu anten ile sizin için belirlenmiş olan gb limitleri dahilinde internete rahatlıkla erişim sağlayabileceksiniz.

Tooway sizler için oldukça kullanışlı ve uygun bir fiyatlandırma dahilinde seçenekler sunmuş. İşin tamamını internet anteni halledecek olup size düşen tek şey sadece bu anteni nereye nasıl koyacağınızı düşünmek oluyor. Gerisini uydudan bağlantı kurarak anten halletmekte. Sizler için belirttimiğiz üzere 10gb 25gb 100gb gibi size yetmesi muhtemel olan paketi seçerek bu limitler dahilinde istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca internet hızı konusunda da korkmanıza gerek kalmaksızın 22 Mbit/s’e kadar imkan sunulabiliyor. Artık ziyaret iş veya tatil nedeniyle interneti olmayan bir yere gittiğinizde interneti dert etmenize gerek kalmayacak. Kolayca bu anten için sipariş verebilir ve aylık ödeme planlarıyla gönlünüzce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yap