İstanbul Özel LG Servis Telefon Numarası

Büyük bir ön yargı ile yaklaştığım ve hiçbir şekilde hizmet almam dediğim tek sektör sanırım servis sektörü idi. Her ne kadar kaliteli işler yapan firmalar da olsa bir kez o ön yargıya sahip olduğunuz takdirde adım atmakta sıkıntı yaşıyorsunuz. Kullandığım LG marka ürünlerin herhangi bir sorununda yakın arkadaşlarımdan yardım alıyor ve tecrübeli isimleri tercih ediyordum ancak geçtiğimiz günlerde çok büyük bir sorun ile karşılaştık ve belli ki ürünün yenilenmesi, yani değişmesi gerekiyordu.

Masraflı olacağını düşündüm ve bunun için de bütçemiz pek uygun değildi. LG Özel Servis araması yaparak çok detaylı bir araştırma ile kararımı verdim. Hala içim rahat değildi ancak mecbur kaldığım için böyle bir aram yapmak durumundaydım.

Özel LG Servis firmalarından bir tanesi olan ve 444 1 494 numaralı telefon ile hizmet veren firmaya ulaştım.

Sorular sordum ve gerekli cevapları aldım. Ne kadar ön yargılı ve ne kadar kararsız olduğumu tahmin etmişlerdir ve bu yüzden onlar da biraz tedirgin oldu ancak sundukları servis hizmetleri ile ürünümü kurtarıp beni ön yargılarımdan uzaklaştırmayı başardılar..

Yeni bir ürün satın alıp masrafa girmek yerine küçük bir dokunuş ile masrafsız bir şekilde bu işin içinden sıyrıldım. Firmaya teşekkürlerimi sunuyor ve benim gibi ön yargılı kullanıcılara da bu özel servis firmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum yap