İşyeri Hekimi ve Sağlık Hizmetleri isyeri_hekimligi_hizmeti Full view

İşyeri Hekimi ve Sağlık Hizmetleri

isyeri_hekimligi_hizmetiİşyeri hekimi ile iş güvenliği sağlanan firma çalışanları için en iyi ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamış olur.Bu sayede çalışanlar daha iyi çalışma koşullarında daha iyi ve verimli bir şekilde iş yapma imkanına sahip olurlar.Çalışanlarınıza ve kendinize üst düzeyde sağladığınız güvenli ortam firmanızın da düzeyini yükseltir. İşinizi güvence altına alırsanız her zaman karlı olursunuz.Mesela iş yerinde bir kaza olduğu zaman bu iş güvenliği size her türlü güvenceyi sağlar ve sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmaz. Her büyük işletmenin iş güvencesi vardır.Bir kaza olduğunda sorunlarla siz değil iş güvencesi yaptırdığınız firma ilgilenir.

İşyeri hekimi tutmak iş veren tarafından sağlanır. Yeterli önlemler alınmadığı düşünen işçilerin bu durumu yetkili bir kurum belirtmesi mümkündür.İşçilerin hayati bir tehlike ile karşı karşıya kalmaları sonucunda işten kaçınmaları söz konusudur.İşçilerin bu tarz durumlarda başvurabileceği iş sağlığı ve güvenliği kurumu vardır.

İş veren veya iş veren vekiline başvurarak gerekli önlemlerin alınması istenebilir. İşçinin hayati tehlikelere karşı kendini koruması amacıyla iş sağlığı ve güvenliği kurumuna başvurması sonucunda önlem alınmasını isteyebilir. Bu önlemler alınana kadar işçi çalışmaktan kaçınabilir. Önlemler alınana kadar çalışmama hakkına sahiptir.Bu süre zarfı içinde işçinin parası da saklı kalır. Önlemlerin alınmaması sonucunda işçiler topluca işi bırakabilir ve bu durumda kanun dışı bir greve girmez.

iş yerimi hekimi arıyorsanız gizem osgb firmasından “www.gizemosgb.com” destek alabilirsiniz.

Yorum yap