Kart.web.tr – En ucuz Ukash kart – Paysafecard ukash-card Full view

Kart.web.tr – En ucuz Ukash kart – Paysafecard

İnternette vakit geçirmeyi çok seviyor hatta birçok işlemi de internetten gerçekleştirmeyi çok pratik buluyor ancak yine de endişe duymaktan vazgeçemiyor musunuz? Ödemeler konusunda stres yaşıyor ve güvenlik açından tedirginlik mi duyuyorsunuz? Sizleri ucuz Ukash kart ile tanıştırmakta fayda var. Bu sanal kart İngiltere Smart Voucher L.T.D şirketi tarafından tasarlanan ukash ödeme sisteminin aracıdır ve 19 haneli dijital bir koddan meydana gelmektedir. Tek kullanımlıktır ve ön ödemeli bir sistemle çalışmaktadır.

Ucuz Ukash kart satın aldığınız ve anında ucuz ukash yüklemeleri gerçekleştirdiğiniz takdirde Ukash kartınız kullanıma hazır olur. Satın alması ve yükleme yapması kadar Ukash kart kullanımı da güvenli ve hızlı gerçekleşmektedir. İnternette ödeme yaparken karşınıza gelen ödeme ekranına yalnızca 19 haneli Ukash paysafecard kodunuzu girmeniz yeterli olmaktadır.

Ukash ödeme sistemi dünyanın 14.000’i aşkın alışveriş noktasında ödeme seçenekleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanları oldukça geniş olan sistem ülkemizde de güvenle kullanılmaktadır. Online alışveriş sitelerinden ziyade online oyun siteleri (Knight Online, Allods, Metin 2, Ogame gibi) , bahis siteleri (iddia gibi), sosyal paylaşım siteleri (Facebook’taki ücretli uygulamalar vb.), Skype kontör işlemleri gibi birçok alanda Ukash ödeme sisteminin güvenliğinden faydalanabilirsiniz. Birçok Avrupa ülkesi Ukash kart kullanımını gönül rahatlığıyla gerçekleştirmektedir.

Ülkemizi de güvenli ve kaliteli hizmetinden mahrum bırakmayan Ukash ucuz fiyatlarla destek alabileceğiniz bir sistemdir. Zaman veya para kaybına mahal vermez. Hesabınızın başka insanlarca ele geçirilmesi veya kullanılması, maddi bir zarara uğrama ihtimaliniz; Ukash’ın en son teknoloji ile hazırlanan ve SSL sertifikası ile güçlendirilen güvenlik sistemi ile yok edilmektedir. Ukash ödeme sistemi sürekli güncellenmekte ve uzmanlar tarafından geliştirilmektedir.

Kaynak: www.kart.web.tr

Yorum yap