Klima servisi

Aktek Kartal Klima Servisi 0216 496 53 50
Klima servisleri Hizmet sektöründe sınır tanımayan, her gün kendisini geliştiren AKtek Klima Servisleri, İstanbul merkezli hizmet veriyor. klima servisi Aktek, yıllarca müşterilerini memnun etmiş, klimalarıyla, kombileriyle, beyaz eşyalarıyla yaşadıkları problemleri sonlandırmıştır.
Klima Servisleri Kartal, İstanbul’un her ilçesine gitmiş, oradaki yüzlerce insana elini uzatmıştır.
klima servisi, Sadece İstanbul’da değil, birçok ilimizde hizmet vermiştir. Kayseri’den Bursa’ya, Ankara’dan İzmir’e, Bolu’dan Kocaeli’ye… Klima Servisi Aktek, birçok seçkin mağazanın Türkiye geneli hizmetlerini sağlamıştır sadece bireysel müşterilere hizmet vermemektedir. Klima montajı, keşfi, iklimlendirme-havalandırma hizmetlerine ihtiyacı olan her firmaya, her ev ve işyerine hizmetlerini götürmektedir.
klimaların kullanımı, önceden çok azdı, ama ne mutlu ki bu sayı gitgide artıyor. Klimalar, artık birçok ev ve işyerinde insanları ferahlatıyor, ısıtıyor. Klima gibi cihazlara fazlaca rastlayamıyoruz. Bir makine düşünelim ki; hem odamızı ısıtsın, hem soğutsun, hem havamızı temizlesin, hem nem miktarını ayarlasın, hem negatif iyon salınımı yapsın… Önceden bu gibi birçok hizmeti sağlayan bir cihazın üretileceği kimin aklına gelirdi ki? Ama teknoloi dur durak bilmeden gelişmeye devam ediyor. Böylelikle doğa harikası olan klima gibi cihazlar üretiliyor.
İnsan hayatı için büyük bir nimet olan klimaların satışı, Kartal klima servisi tarafından yapılır. Aktek, bütçenize uygun olarak ucuz klimaların satışını da yapıyor. İnverter klimalar ve duvar tipi klimalar ve daha fazlasına sahip olmak isterseniz bizi arayın. Kartal Klima Servisi telefonu 0216 496 53 50’dir. Aktek, klima bakım onarımı da yapmaktadır. Detaylı bilgi için yandaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. İnverter klimaların satışını da yapıyoruz.
Aktek Klima Servisi olarak, ferah günler dileriz.

Yorum yap