Laundry Hizmetleri kuru-temizleme-2 Full view

Laundry Hizmetleri

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin temel prensibi yüzde yüz müşteri memnuniyeti olmalıdır. Müşteri memnuniyetinin en çok önem kazandığı sektörlerden bir tanesi de turizmdir. Konaklama ve ağırlama hizmeti veren tesislerin hızla gelişmeye başlamasıyla birlikte, tesislerde kullanılan tekstil ürünlerinin temizliği ve hijyeni, müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından öncelikli hale gelmeye başlamıştır. Turistik tesisler, yıkama, kurutma, ütüleme, katlama, depolama gibi aşamalardan oluşan laundry hizmetlerini kendi bünyelerinde sunabildikleri gibi, dışarıdan da sağlayabilmektedirler. Laundry hizmeti veren temizlik şirketleri sağladıkları tam donanımlı, yüksek kaliteli hizmetlerle, gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Ülkemizde temizlik ve hijyen bilincinin artmasıyla birlikte, laundry hizmeti sunan şirketler, tam kapasiteli teknolojik makineleriyle ve kalifiye personel kadrolarıyla gün geçtikçe daha profesyonel hale gelmeye başlamışlardır.

kuru-temizleme-2

Laundry hizmeti sunan şirketler, çamaşırların teslim alınma aşamasından, teslim edilme aşamasına kadar olan tüm yıkama, kurutma, ütüleme, katlama gibi süreçlerde, kalite standartları çerçevesinde işlemlerini gerçekleştirirler. Kalite kontrol denetimleri, bünyelerinde bulunan mühendisler tarafından gerçekleştirilen laundry şirketleri, aynı zamanda tüm süreçleri etkin bir şekilde yürütebilecek donanımda personellerle çalışırlar. Verdikleri 7/24 kesintisiz hizmetle, müşterilerinin ihtiyaçlarını günün her saatinde, kusursuz bir hizmet anlayışıyla gidermeye çalışırlar.

Gerek uzman kadrolarıyla, gerekse yıkama hizmetlerinin her aşamasını kalite kontrol standartları çerçevesinde denetleyip, bunu belgelendirebilmeleriyle avantaj sağlayan laundry temizlik şirketleri, kendi tesislerinde çamaşırhane sistemleri olan işletmeleri dahi bir adım geride bırakmayı başarmışlardır. Laundry hizmeti veren temizlik şirketleri, her sektörün ihtiyacına uygun olarak temin ettikleri son teknoloji tam otomatik çamaşır yıkama makineleriyle, kurutma ve buhar sistemleriyle maksimum düzeyde, tam kapasite hizmet vermenin yanı sıra, maliyet avantajını da yakalamaktadırlar. Çevre duyarlılığının ve bilincinin gelişmesiyle, doğa dostu temizlik sarf malzemeleri kullanmaya özen gösteren laundry şirketleri, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmakta ve tercih edilir hale gelmektedir.

Laundry hakkında detaylı bilgiyi Doğuş Laundry’dan alabilirsiniz.

Yorum yap