MAMA 2013 Filmi Full Izle

MAMA 2013 Filmi Full Izle 
Mama; önümüzdeki günlerde gösterime girecek sayılı gerilim filmlerinden. Filmin gösterim tarihi 18 Ocak 2013 olarak belirlendi, filmin süresi ise 1 saat 40 dakika. Filmin yönetmenliğini Andres Muschietti üstlenirken yapımcı koltuğunda Guillerma del Toro, Miles Dale ve Barbara Muschietti isimleri göze çarpıyor. Filmin senaryosunu ise Andres Muschietti ve Neil Cross üstleniyor.
Mama Türkçe Full izle Mama Türkçe Full izle aramasıyla internetten izlenebilecek film, ebeveynlerinin öldüğü gün bir ormanda gözden kaybolan iki küçük kız kardeşin öyküsünü konu alıyor. Uzun zaman sonra kurtarılan kızları geceleri doğaüstü güçler rahatsız etmeye başlıyor. Kızların bakımını üstlenen amcaları ve amcalarının sevgilisi de bu güçlerden nasiplerini alıyor ve tedirgin oluyorlar. Bu tedirginlikle beraber kızların kurtarılıncaya kadar nasıl bir hayat sürdüklerini ve nasıl kötülüklerle karşılaştıklarını da sorgulamaya başlıyorlar. Çocukları konu alan gerilim, korku ve gizem filmlerinin yaygın olduğu şu günlerde eğer türe ilginiz varsa Mama Full HD izle seçeneğiyle filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
Konusu açısından fazla orijinal olmayan fakat yine de merak uyandıran Kanada – İspanya ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda Nikolaj Coster-waldau, Danel Kash, Javier Botet, Jessica Chastain, Megan Charpentier, Jane Moffat, Pamela Farrauto gibi isimler var. Doğaüstü güçlere dair gerilim filmlerinden hoşlananlara ve film severleri şimdiye kadar çok az hayal kırıklığına uğratmış olan İspanyol korku sineması hayranlarına filmi görmelerini tavsiye ediyoruz.

Yorum yap