Need for Speed Most Wanted’ın Demosu Yayımlandı most wanted Full view

Need for Speed Most Wanted’ın Demosu Yayımlandı

PlayStation Network ve Xbox Live üzerinde en çok aranan kişi olmak için Fairhaven Sokakları’na çıkın ve hem polislere, hem de arkadaşlarınıza sorun çıkarın.

Need for Speed™ Most Wanted’ın tek kişilik demosunu yayınlandı. Need for Speed Most Wanted tüm dünyada oyuncular arasında ve basında büyük bir heyecan ve coşku yaratmıştı.

30 Ekim’de piyasaya çıkan oyun UK The Guardian’dan 5/5, IGN, Game Informer ve UK Edge Magazine’den 9/10 gibi sonderece başarılı notlar almıştı.

Bugünden itibaren PlayStation Network ve Xbox Live® üzerinden ücretsiz olarakindirilebilecek demo sayesinde oyuncular Fairhaven’ın açık dünyasına adım atabilecek, arkadaşları arasında En Çok Aranan olmak için yarışacak, kovalayacak ve kaçacaklar.

Most Wanted demosu oyuncuları oyunun en tanınmış arabalarından biri olan Aston Martin V12 Vantage’in direksiyonuna yerleştiriyor. Oyuncular ayrıca Fairhaven’in farklı yerlerine park edilmiş üç diğeraracı da kullanabilecekler – Porsche 911 Carrera S, Audi R8 GT Spyder ve Ford Focus RS500.

Benzer Yazılar

Yorum yap