Netiyi.Com – Ddos Korumalı Sunucu, Reseller ve Web Hosting netiyi Full view

Netiyi.Com – Ddos Korumalı Sunucu, Reseller ve Web Hosting

netiyiBelki yazılımlarınızı çalıştırmak için belki de up-down işlemleri için veya belki de oyun server’ı olarak kullanmak veya web sitenizi barındırmak için bir sunucuya ihtiyacınız olduğunda bazı önemli kriterleri gözden geçirdikten sonra bir sunucu kiralama işine girişmelisiniz. Aslında kiralık sunucu bir bakıma birçok barındırma alanına göre en risksiz ürünlerin arasında yer alır. Çünkü genellikle bir web hosting veya reseller bayi hosting’in aksine sunucuların kirası yıllık olarak değil aylık olarak sizden talep edilir. Yani böylesi bir durumda eğer sunucunuzdan memnun kalmazsanız istediğiniz zaman tekrardan farklı bir firmadan sunucu kiralayabilirsiniz. Ancak öyle sanıyorum ki siz de paranızın boşuna gitmesini istemezsiniz?

O halde ilk olarak kiralayacağınız sunucunun mutlaka bilinen bir firmadan olmasına dikkat edin. Önemli olan karşınızda bir firmanın yer alıyor olması ve hatta dahası sabit numara üzerinden de size gerektiğinde hizmet sunabiliyor olmasıdır. Ayrıca eğer sunucular konusunda bilgi sahibiyseniz, ufak birkaç soru ile de firmanın yetkili elemanlarının ne derece üst bir sunucu yönetim bilgisine sahip olduklarını anlayabilirsiniz. Eğer sunucu kullanma konusunda acemiyseniz o zaman birçok sorun ile karşılaşacaksınız. Dolayısıyla bu sorunlar esnasında size yardımcı olabilecek elemanları bulunan firmalar daima listenizde daha öncelikli olmalıdır.

Diğer yandan ddos ve botnet korumalı sunuculardan birini kiralamak artık kaçınılmaz denebilir. Çoğu zaman siz dahi giriş yaptığınız büyük sitelerin açılmadığını görürsünüz. İşte bu durumun sorumlusu aslında siber saldırılar ile o web sitesinin veya hizmetin aksatılmasını isteyen kötü niyetli internet korsanlarıdır. Oysa korumalı sunucular ile birçok büyük saldırılar bile çok kısa süreler içerisinde atlatılabilir. Ayrıca bu siber saldırılar sonucunda veri kaybınızın da olma ihtimali söz konusu olduğu için daima korumalı bir sunucu tercih etmeye çalışın.

 

Kurumsal Bilgilerimiz;

Şirket Ünvanı : Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Amasya VD.
Vergi Numarası : 6310670269

 

İletişim Bilgilerimiz;

Firma Adresi: Dere Mah. Kocacık Çarşısı Cavit Öztürk Cad. Kat:2 No:4 Merkez / Amasya
E-Posta: info@netiyi.com
Web Site: http://www.netiyi.com
Telefon: 0850 455 12 94 pbx

Yorum yap