Özel Beko Servis İzmir servis-merkezi Full view

Özel Beko Servis İzmir

servis-merkezi

A sınıfı teknolojinin en iyi temsilcilerinden biri olan Beko markasına güvenmekle hata yağmadığımı yakın zamanda bir kez daha anladım ve servis ekiplerinin bu marka hakkında söyledikleri de beni bir hayli sevindirdi. A sınıfı teknolojiyi yakından takip ediyorum ve birçok üründe bu teknolojiden faydalanmaya çalışıyorum. Beko markası sayısız ürününde bu teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor ve ben de satın alma işlemlerinde gerekli araştırmaları yapıyorum.

Hepinizin yüksek faturalardan şikayet ettiğini biliyorum ancak bu teknoloji sayesinde yüksek performansa rağmen çok düşük rakamlar ile hizmet alacaksınız! Beko marka buzdolabım da bu teknolojiye sahip ve sorunsuz hizmet aldığım bu ürün geçtiğimiz günlerde arızalanarak ilk firesini verdi ancak uzun süredir bakım hizmeti almadığım için bunun olacağını tahmin etmek çok da zor değildi!

Özel Servis Beko firmasından hizmet almayı tercih ettim çünkü firma yaptığım araştırmalara göre en çok tercih edilen ve en çok ziyaretçi kabul eden firmalardan bir tanesi idi ve ben de 444 1 494’ü tuşlayarak çağrı merkezi ekiplerine durumu bildirdim! Servis ekipleri kısa sürede gerekli işlemi yaptı ve ürünümü sorunsuz olarak teslim ettiler.

Özel Beko Servis İzmir firmasından sizler de hizmet alabilirsiniz çünkü servis hizmetleri konusunda sektörün kaliteli ender firmalarından ve yaptıkları kaliteli işlerle birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı başarıyorlar.

Yorum yap