Pazarlıkla Al pazalik Full view

Pazarlıkla Al

pazalik

İnternet alışverişlerinin gelişen teknolojinin de etkisiyle hat safhaya ulaşmasının ardından kullanıcıları kendine hayran bırakacak derecede pozitif seçenekler sunan güvenilir ve indirimli fiyatları ile alıcılarını kucaklayan alışveriş siteleri önemli bir yere kavuştu. Fakat hepsinde farklı fiyatlar farklı indirim seçenekleri farklı kargo fiyatları gibi pek çok ayrım söz konusu olurken her biri farklı bir sistem ile yollarına devam etti.

Fakat şimdi ki incelediğim ve hayran kaldığım bir sistemi sizlere tanıtmak için kolları sıvadım. Öyle ki ismi parzarlıklaal.com olan bu sistem isminden de anlaşıldığı üzere alacağınız ürünleri pazarlık yolu ile alabilmenize olanak sağlıyor. Açık artırma, % küsüratlı indirimler, indirim günler vs derken ilk defa böyle bir sistemi duymuş olabileceğinizi tahmin ediyorum. Özellikle pazarlık benim işin diyen kendine bu konuda güvenen arkadaşlar bu siteden öldüm fiyatına ürün alabilecek durumdalardır 🙂

Binlerce ürünü size sunmuş olan alışveriş sitesinde her kategoriden ürünü bulmanız ve pazarlık yoluyla kesenize uygun bir fiyata alabilmeniz mümkün kılınmış.

af

Resimde de gördüğünüz üzere pazarlık imaknı oldukça espirili bir dil ile sizler için oluşturulmuş. Bu şekilde bir kategori seçip aklınızdan geçen fiyatı vererek alış veriş yapma imkanınız sanki bir esnaftan yüz yüze alıyormuşsunuz gibi sıcak bir yol ile oluyor.

Ayrıca özellikle ben kargo parası vermekten çekiniyorum diyen insanlar için sitedeki ürünlerin %90’ı gibi çok ciddi bir kısmı ücretsiz kargo yoluyla size ulaştırılıyor.Ayrıca bizlerde bir pazarlık geleneği haline gelmiş öğrenci indirimi, akşam indirimi gibi espiri taşıyan tatlı indirimlerde sizlere sunulmuş.

Sizleri bu alışıldık sanal alışveriş sistemlerinden farklı bir sistem olan pazarliklaal.com adresini ziyaret etmenizi ve sanal alışverişe yeni bir bakış açısı kazanmanızı tavsiye ediyorum.

Yorum yap