Pırlanta yüzük jival Full view

Pırlanta yüzük

jival jival[/caption]

Herkes tarafından bilinen, bayanlar tarafından kabul edilmeyen ancak doğru olan bir yarıştır takı – pırlanta yarışı. Bir ortamda birden fazla bayan varsa mutlaka çekişme, yarış vardır, bu çekişme genellikle takılar ve şıklık üzerinden yürür. Bayanlar birbirlerine üstünlük sağlamak, sağlayabilmek için pırlanta takılar tercih ederler. Pırlanta takılar herkesin alabileceği takılar değildir, bu nedenle bir güç, gövde gösterisidir.

Pırlanta takılar iyi bir yatırım aracı da sayılabilmektedir. Gümüş takılar alırken pahalı satarken alınan fiyatın çok çok altındadır ancak pırlantalar için bu durum geçerli değildir. Bir pırlantayı istediğiniz her zaman aldığınız fiyattan geri satabilirsiniz. Pırlantalar değerini kaybetmez, aksine gün geçtikçe değerlenen nadir taşlardandır.

Pırlantalar oldukça şık durur, en şekilsiz pırlanta bile parlaklığı ile göz alıcıdır, ilgi çeker ve bayanları mest eder. Pırlantalar iyi bir hediye seçimidir, hediye olarak pırlanta kolye veya pırlanta bilezik alan bir bayanın bu hediyeyi beğenmemesi çok çok düşük bir ihtimaldir, hatta neredeyse böyle bir ihtimal yoktur bile diyebiliriz.

Bir bayan pırlanta bir hediye almış ise ve beğenmedim diyorsa kalbi çok kırılmıştır ve bu yüzden öyle diyordur, pırlantayı beğenmediğinden değil. Pırlanta bayanların kalbini kazanma konusunda insanlık tarihinde her zaman işe yaramış ve erkeklerin en büyük yardımcısı olmuştur.

Tektaş pırlanta yüzükler evlilik tekliflerinin vazgeçilmezidir mesela, her evlilik teklifinde mutlaka bir tektaş pırlanta yüzük vardır, bu da erkeklerin işini kolaylaştırmaktadır.

Pırlanta küpeler sevgiliye, eşe alınabileceği gibi anneler ve kızkardeşler için de oldukça güzel ve ideal bir hediyedir.

Pırlantaların her türü her bayana hediye edilebilir, hiç bir bayan pırlantaya hayır diyemez… Eğer hediyeniz bir kolye ise ve o kolye bir pırlanta ise paha biçilemez…

 

Yorum yap