Saç Dökülmesine Bitkisel Tedavi

Nihayet omuzlarınıza dökülen saçlarınız dikkatinizi çekebildiler. Saçlarınıza göstermeniz gereken ilgi ve bakım ihmal edildiğinde saçlarınız dökülmeye başlıyor. Çünkü saçlarınızı korumak ve sağlıklı görünmeleri için elinizden geleni yapmadınız. Peki, çok mu geç? Hayır saçlarınız hala sağlığına kavuşabilir.
İçerik bakımından zengin çeşitli bitkilerin yardımıyla saçlarınız sağlığına kavuşabilir. Bazı bitkiler saçların dökülmesine ve yeni saç oluşumuna yardımcı olabiliyor. Örneğin; sarımsak eski çağlardan bu yana saç ve diğer insan vücudu rahatsızlıklarında kullanılan ve tercih edilen çok yararlı bir bitkidir. Fakat günümüzde baskın kokusu yüzünden pek tercih edilmese de sarımsak hala saç dökülmelerine karşı en etkili olan tek bitkidir. Sarımsağın yanı sıra ısırgan otu, adaçayı, çam terebentin, saf zeytinyağı, biberiye v.b gibi birçok bitki vardır. Saç dökülmesine bitkisel tedavi uygulanması saç dökülmelerinde gözle görülür fayda sağlar. Garlex sarımsak şampuanı içeriğindeki sarımsağı klinik testlerce kanıtlanmış birçok yararlı bileşenle harmanlayarak saç dökülmelerine karşı etki gösteriyor.Garlex sarımsak şampuanı içeriğindeki sarımsak sayesinde saç köklerini derinlemesine temizlerken ölmemiş saç köklerinde bulunan küçük tüylerin zamanla güçlenip yeniden saç haline gelmesine etki ediyor.Saç dökülmesine çözüm arıyorsanız Garlex size yardımcı oluyor.Isırgan Otu, Papatya, Avakado, Buğday, Menekşe, Çinko ve Provitamin B5, Elestab, Trichogen gibi klinik çalışmalı etken maddeler de içeren Garlex sarımsak şampuanı saç dökülmesine bitkisel tedavi sürecine hız kazandırıyor.
Isırgan otu sayesinde saç köklerinde DHT birikimini önlerken, avokado ve buğday sayesinde saçlar dökülmesi için vitamin sağlanır. A vitamini, B ve E vitaminleri sayesinde saçların canlı ve parlak görünmesini sağlayacak. Saç dökülmesine bitkisel tedavi örnekleri sunan Garlex Ayrıca papatya ve menekşe gibi bitkiler saçları derinlemesine temizlerken saçlardaki yağ ve nem oranını dengede tutarak saçların hacmini ve dolgunluğunu garanti altına alacak. Garlex sarımsak şampuanı koku içermiyor. Üstelik her saç tipine uygulanacak şekilde üretilmiştir. Saçlarınız dökülüyor fakat siz büyük paralar harcayarak tatmin edici bir tedavi göremiyor musunuz? Garlex sarımsak şampuanı kullanıcıları hem gözle görülür etkilerinden memnun hem de fiyatından.Bu kısacık saç nasıl uzar saç nasıl uzar ,saçlarımı nasıl hızlı uzatabilirim diye merak ediyorsanız bunun yanıtı da yine Garlex’de…Saçlarınız Garlex ile yoğun besleneceğinden uzama hızı da artacaktır.Saçlarınız Garlex için önemli. Sizin içinde önemliyse bakımını ve görüntüsünü ihmal etmeyin. Garlex’e duyulan güven o kadar büyümüş ve yaygınlaşmış ki bugün başta İngiltere olmak üzere Almanya, Hollanda, Belçika, Avustralya gibi birçok ülkede güven sağlamış ve kabul görmüştür.

Yorum yap