seo sosyal medya ve reklam

creamarks_01Reklam:

Hayatta sahip olduklarınla mutsuz olmanı sağlamaktan başka bir işe yaramaz. bilgisayarın eskimiş, saçların kötü, ayakkabıların eski moda berbat durumdasın güzelim haydi git yenilerini al daha mutlu hissedersin, ama yapılan arştırmalarda insanlar giderek mutsuzlaşıyormuş deniyor, peki niye eskisinden daha çok eşyamız var ama niye mutsuz oluyor ki insanlar?

çünkü vakit yok! ailenle veya arkadaşlarınla geçirecek zamanın yok! boş zamanlarımızda tv izlemek alışveriş yapmak dışında yapacak bir şey bulamıyoruz. yeni bir gömlek alıp işe gidiyorsun, eve geldiğinde televizyondaki reklamlar sana ne kadar kötü durumda olduğunu söylüyor, alışverişe gidip yeni bir tane alıyorsun, bunu ödeyebilmek için işte daha çok çalışıyorsun sonra yine aynı döngü, sen alıp eve gelene kadar modası geçiyor zaten gülüm. daha fazla harca yavrucum reklamlar bizi böyle motive eder adamın amua koyar böyle.

Seo:

hacker konseptinde olduğu gibi burada da black hat seo ve white hat seo gibi ayrı kamplar bulunur. black hat daha çok spam şeklinde anahtar kelimelerde arama motorlarının istemediği, bizim spam olarak değerlendirdiğimiz içeriklerin gözükmesini (bkz:arama sonuçlarında alakasız sonuçlar bulmak) genellikle geçici olarak sağlayan yöntemlere dayanır (saçma metatextler, gizli görünmeyen yazılar vb.).

white hat ise yukarıda bahsedilen yöntemler ile son kullanıcıya daha iyi kullanıcı deneyimi yaşatan, daha çok bilgilendiren, kullanıcı dostu bir web sitesi sunulması sonucuna yönelik çalışmaları içerir. bunun sonucunda da arama motorlarında hedeflenen kelimelerde yüksek sıralara gelinmesi sağlanır.

şu an için türkiye’de bu servisi büyük kurumlara veren, profesyonel, şeffaf ve elle tutulabilir yöntemlerle çalışan neredeyse tek firma vardır. adresini de verelim tam olsun:seo

 

İnternet Reklamcılığı:

Firmanıza özel facebook ve twitter application ları yazıyoruz. Oyun ve size özel kampanyalarınızı duyurabileceğiniz eğlenceli aktiviteler tasarlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Sanal reklamın en büyük kozlarından olan bu sosyal medya ağına sizde katılın.

facebook reklamları ile hem facebook sayfanız büyüsün hemde daha fazla müşteriye ulaşın..

Büyümek isteyen yada gelişmek isteyen tüm şirketlere özel çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya:

sosyal medya‘nın hayat editörlüğü bahsinde ilk aklıma gelen, dış dünyaya ilişkin bir göz boyama ve aldanma ile sosyal imajını yeniden üretme şansı idi. şimdi düşünüyorum da, bunun daha tehlikeli boyutu insanın kendisini yeniden üretmesi. düşün mesela, ömrünün yarısını anadolu’nun ücra köşelerinde tüketen bir doktor yahut öğretmen, beş gün tatile gittiği avrupa kentinde çektiği fotoğrafları her yerde yayımlayarak insanlara ne kadar maceracı, zengin, başarılı olduğunu mu göstermek istiyor? yoksa hayatının belli sahnelerini montajlayarak kendi gerçekliğinden mi kaçıyor? düşünmek lazım.

###########İLETİŞİM###########

İletişim Bilgileri
Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi No:29 D:2,
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon
+90 212 281 43 04
E-mail
info@creamarks.com

Yorum yap