Blog Sitemiz Online ! İbrahimYavuz.net Amblemi - İbrahimYavuz.net Kişisel Amblemi Full view

Blog Sitemiz Online !

Merhaba arkadaşlar aslında aylardır kişisel site ama planları yürütmüş olsam da gerek bazı alt yapı yetersizlikleri gerek bir takım domain alma sıkıntılar vakit darlığı vs. derken bi türlü vakit ayıramamıştım. Fakat sonunda 7 Eylül 2012 tarihin de sitemi açmış alt yapı ve script kurulumlarını bitirmiş olup 1 gün sonrasında da siteyi aktif hale getirip siz değerli ziyaretçilerimin beğenisine sunmuş oldum :). Aslında birçok alanda gerek kişisel gerekse bilgi aktarımı konusunda çok aktif olarak hizmet vermeyi düşünüyorum.Sizlere tek tek kategorilerimizin tanıtımını yaparak başlamak istedim.

“Genel Şeyler” adını verdiğim bu kategoride aklınıza gelen herşeyin içinde barındığı yazılar için kullanmayı düşündüm. Tabi bu diğer kategorilerimize girmeyecek olan bütün yazıları bu kategoriye yığacağımız anlamına gelir. :).

“Edebiyat Tarih” isimli kategorimiz isminden de belli olduğu üzere gerek kendi yazdığım edebi yazılar olsun, şiirler olsun, edebiyat ile ilgili makaleler olsun bu kategoriden yayınlanacak.Aynı şekilde alıntı yaptığım hoşuma giden edebi yazıların ve tarihi konularında buradan paylaşılacağı malumdur.

“Güvenlik” kategorisi üzerinde çalıştığım bütün sanal güvenlik önlemlerinin size aktarılacağı bölümdür.Bu kategori çok ayrıntılı olacağından içeriğini takip etmeniz şiddetle tavsiye edilir.

“Hayatımdan Kesitler” kategorisi kişisel anılarımı sizinle paylaşacağım, kişisel sorunlarım hakkında sizin ile dertleşeceğim, günlük hayatta rastladığım ilginç durumları size aktarabileceğim bir kategori.

“Makalelerim” kategorisi kendi kalemimden çıkan ve diğer kategorilere uymayan makaleleri paylaşacağım bir kategoridir.Ve emin olun belki de size çok şey kazandıracak şeyleri içinde barındırıyor olacaktır. 🙂

“Müzik ve Videolar” günlük ayatta hoşuma giden müzik ve videoları paylaşacağım kategoridir.Takipte kalın ve eğer müzik konusunda aynı zevkleri paylaşıyorsak fazlasıyla memnun kalcağınızdan eminim ..

“Program İncelemeleri” bizzat kendimin de kullandığı hoşuma giden ve ziyaretçilerimin de mutlaka kullanması gerektiğini düşündüğüm programları tanıttığım kullanımları hakkında bilgi verdiğim bir kategori olacak.

“Siyaset” belki de biraz tehlikeli olduğunu düşündüğüm bir kategoridir 🙂 Gerek kendi düşüncelerimi gerekse takipte bulunduğum siyasetçilerin sözleri,makaleleri komplo teorileri ve dahası hakkında büyük bir arşiv olacak.

“Tavsiyelerim” gerek bir ürün olabilir gerekse herhangi bir konuda sizlerle paylaşmak istediğim tavsiyeler hakkında tavsiyeler bulabileceğiniz bir kategoridir.

“Teknoloji” günümüzün son hız gelişen teknolojisine birlikte ayak uydurup en son teknoloji haberlerinden en son çıkan icatlardan beraber haberdar olacağız.

“Webmaster” belkide bütün kategoriler içinde en çok iddialı olduğum bölümdür 🙂 Gerek farklı farklı scriptlerin tanıtımı sizlere sunumu gerekse hertürlü sıkıntılarınıza cevap bulabileceğiniz bir kategori olacak.Webmaster dünyasında işlerinizi kolaylaştıracak yöntemler tavsiyeler scriptler vs ve dahası sizler için paylaşılacak.

 

28 Yorumlar

Yorum yap