Teknoloji Alışverişi

Teknoloji marketlere olan ilginin her geçen gün artıyor olması her ilde yeni teknoloji mağazalarının açılmasına sebebiyet veriyor. İnsanların gerek telefon gerek televizyon gerek bilgisayar sektörlerine göstermiş olduğu ilginin çığ gibi büyümesi ve bahsi geçen şirketlerin sürekli yeniliklere imza atıyor olması insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Durum böyle olunca her yıl insanlar yeni bir modele geçmek adına bu mağazalara akın ediyor.

Bir çok insan da e ticaret sitelerini kullanarak hem daha hesaplı ürün almanın keyfini yaşıyor hemde ayaklarına kadar ücretsiz kargo yöntemiyle ürünlerinin gelmesini mümkün kılıyor. Bu anlamda açılmış olan ve hem e ticaret sitesi hemde mağaza olarak sizleri karşılayan gold her geçen gün kampanyaları ve indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor.

Özellikle insanların dikkatini çeken teknoloji alışveriş sitesi Gold.com.tr fiyatlarıyla insanların memnuniyetini kazandığı gibi güven ve satış sonrası destek hizmetleri sayesinde de oldukça popüler bir hal aldı. Ramazan ayına özel fırsatların yanı sıra şuan tüm laptoplar da %18 oranında indirim sağlayan gold.com.tr insanların gönlüne taht kurmayı başardı.

Garanti, satış sonrası destek gibi pek çok alanda sizlere hem online hemde telefon yöntemleriyle yardımcı olan gold sizlerin mağdur olmaması için bütün imkanları kullanmakta. Ayrıca bir takım anlaşmalı firmalar sayesinde sizlere %50 indirim ücretsiz kargo sinema bileti vb hizmetleri de sunmaktadır.

Şikayetvar sitesinde de müşterilerine yaptığı olumlu dönüşler sayesinde müşterilere en çok değer veren firma ünvanına sahip olan gold, bu ünvanı hakkıyla taşımaktadır.

Yorum yap