Ufo Servis – 444 7 404

Bizler Ufo Servis firmasının Türkiye’de ki prestiji çok eskilere dayanmaktadır. Çok uzun yıllardır ülkemize hizmet veren Ufo firmasının hala ülkemizde çoğu evde kullanılan eski model beyaz eşyaları vardır. Eksi dönemlerin en iyi firması olarak gösterilen Ufo firması, modern çağın gerekliliklerinden biraz uzak kaldı diyebiliriz.
Ufo firmasının beyaz eşya ve elektronik eşyalar konusundaki yerini tartışmak imkansızdır. Ancak beyaz eşya konusunda insanların bazen canını sıkan durumlar olmaktadır. Bu durumların başında beyaz eşya arızaları gelmektedir.
Ufo firmasının yetkili servis konusundaki sıkıntısı da diğer firmalar kadar vardır. Ufo’ de yaşayan insanlarımız için bu durumun sorun olması kaçınılmaz bir durumdur.

Ufo Servis Avcılar

Beyaz eşya ve elektronik eşya kullanıcılarının arızalar konusundaki sıkıntılarını gidermek amacıyla kurulan Ufo Servis vardır. Bu firma özel bir firma olmasına karşın müşterilerine çok uygun olanaklar sağlamaktadır. Maddi anlamda bütçenizi yormayacak bir firmadır.
Ufo Servis sunduğu herhangi bir işçilik hizmeti ya da ürünlerinizde parça değişimi yaptığında bu hizmetini 1 yıl boyunca garanti altında tutmaktadır. Bu da müşterilerinin kendilerine olan güvenlerinin yanında işlerini garanti almalarını sağlamaktadır.
Ufo Servisi nin uzman bir kadrosu vardır. Bu kadro müşterilerin onayını almadan herhangi bir üründe parça değişimi ya da işçilik hizmeti sunmazlar.

Kaynak : http://www.ufoservis.net/

Yorum yap