Ukash Nasıl Çalışır? ukash Full view

Ukash Nasıl Çalışır?

Ukash sistemine dahil olarak bu sistemin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken güvenli ve ekonomik bir aracı site yada adres ile ön ödemeli Ukash satın almanızdır. Ukash sistemi için geçerli olan para biri Euro’dur. Ülkemizde bu hizmeti sunan sayfalar  örneğin 50 Euro yüklü bir Ukash kartı yada kodu satın aldığınızda 50 Euro’nun Türk Lirası karşılığının üzerine bir miktar komisyon ekleyerek size bu hizmeti sunmaktadırlar. Çok düşük yada çok yüksek komisyon alan adreslere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü güvenli ödeme işlemleriniz için satın almak istediğiniz Ukash’leri alırken klasik ödeme yöntemlerine başvurmak zorundasınız.

Ukash kartınız üzerinde yer alan 19 haneli kod sizin ödeme işlemleriniz için şifreniz dışında gerekli olan tek koddur. Herhangi bir online ödeme işlemi yaparken Ukash seçeneğini işaretlerseniz sizden sadece bu kodu ve şifreyi talep edecektir. Bu işlem sırasında ön ödemeli olarak aldığınız miktardan alışveriş tutarı düşülecektir.  Ukash kartları içerisindeki kredi miktarı tükendikten sonra tekrar kullanılmaz. Yani alışverişlerinizde uzun süreli olarak aynı kodları kullanmak zorunda kalmazsınız.

Ukash bu gibi özellikleri nedeniyle en güvenli ödeme sistemi olarak tanımlanmaktadır. Siz de Ukash satın alarak online işlemleriniz başta olmak üzere tüm ödeme işlemlerinizi güven altında tutabilirsiniz. Ukash satın alma işlemi doğru bir adres seçildiğinde son derece kolay ve güvenlidir.

 

Yorum yap