Vaillant Servis Merkezi – 444 7 404

Dünyanın en saygın markalarından biri olan Vaillant firması Türkiye’de de önemli bir firmadır. Pek çok alanda ürünleri bulunan firma için teknik servisimiz olarak özel servis hizmetleri vermekteyiz. Vaillant firması ürünlerinde kalite standartlarını kanıtlamış bir
firmadır.

Üst düzeyde kaliteli ürünler üreten firmanın ürünleri için Vaillant servis hizmeti taleplerinizde her daim hizmetinizdeyiz. Vaillant Servis

Firma olarak haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezimize 444 7 404 numaralı telefondan ulaşabilir ve servis taleplerini iletebilirsiniz. Vaillant servis hizmeti taleplerinize konusunda deneyimli ve hızlı teknik personellerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız işlerimizde müşterimizin memnuniyeti bizler çok önemlidir. 1 yıllık parça garantisi sunmamız bunun en güzel örneğidir. Yaptığımız işlerin kalitesine güveniyor ve tarafımızdan garanti ediyoruz. Sahip olduğunuz ürününüz bozulabilir ya da bakım zamanı gelmiş olabilir. Bozulan ürününüz için tamir ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Bakım süresi gelmiş ürünlerinizde titizlikle bakım çalışması yapılmaktadır. Bakımı yapılmayan ürünleriniz kısa ömürlü olabilmekte ve insan sağlığını da tehlikeye atabilmektedir.

Enerji tasarrufu sağlamak adına yine ürünleriniz için zamanında bakım yaptırılmalıdır. Beylikdüzü Vaillant Servisi

Müşterilerimizin memnuniyeti teknik servisimiz için çok önemlidir. Biliyoruz ki memnun kalan müşteriler yeni müşterilerin habercisidir.

Müşterilerimizi kendimiz gibi görüyor ve aynı sorunlar kendi başımıza gelmiş gibi işlem yapıyoruz. Vaillant servis hizmetleri taleplerinizi de aynı şekilde titizlikle yerine getirmekteyiz. Çağrı merkezime ulaşarak her zaman teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Site : http://www.vaillantservismerkezi.org/

Yorum yap