Vaillant Servisi – 444 7 404

Vaillant Servisi – 444 7 404

Zaman herkes için değerlidir. Vaillant teknik servis ekibi en kısa zamanda ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizdedir. Kombi arıza, bakım ve onarımlarında haftanın 7 günü 24 saat boyunca sizlere güler yüzlü, güvenli, kaliteli, deneyimli, uzman, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet sunan Vaillant Kombi servisi müşteriye en hızlı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Vaillant Servisi

Ürünlerinizin tamirini profesyonel ellere güvenle emanet edebilirsiniz. Kombilerinizin daha az yakıt harcamasını ve iyi performans sağlamasını istiyorsanız belirli aralıklarla bakımını yaptırmalısınız. Böylece aldığınız ürünün ömrü ve arıza yapma olasılığı daha da azalmış olur. Garantisi dolmayan ürünlerin bakımı ve temizliği yılda bir kez ücretsiz olarak yapılmaktadır. 444 7404 Telefon numaramızdan Vaillant servisimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenerek teknisyenlerimizi gerekenler doğrultusunda bilgilendireceklerdir. Firmamız müşteri memnuniyetini garantilemektedir.

Vaillant Servisleri

Onarımı yapılan cihazlarınız size çalışır durumda teslim edilmektedir. İtinalı bir şekilde onarımı ve bakımı yapılan cihaz gerekli kontrollerden geçirilerek sizlere ulaştırılır. Böylece ürünlerinizden daha fazla verim almanız sağlanır. Sizlere özel teknik Vaillant servis hizmetimizle sektörde ilk sıralarda yerimizi almış bulunmaktayız.

Yorum yap