Vira Forwarding

Uluslar arası ilişikilerin gelişmesi ve ihracat oranlarının oldukça büyük bir değişime uğramasının ardından  diğer ülkelere mal taşıma hizmeti veren lojistik şirketlerde oldukça büyük bir gelişme yaşadı. Öyle ki ihracatta ve ekonomik anlamda büyüyen Türkiye yurtdışı ülkelerine de mal satışını oldukça yüksek bir miktarda tutabildiği için lojistik taşıma anlamında bir çok şirkete ihtiyaç duyuldu. Bu şirketlerden birisi olan ve köklü geçmişi sayesinde birçok lojistik taşıma hizmeti vermiş olan Vira Forwarding uluslararası lojistik şirketi limandan limana taşıma işlemini gerçekleştirirken müşterinin memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek adına piyasa da ki tüm hat ve alternatiflerini araştırma yoluna girererek müşteri için en uygun olacak hat seçimini gerçekleştirmektedir.

Gemilere yüklenecek olan konteynırların yerine zamanında ulaşabilmesi adına doğru rezervasyonu ve hat seçimini gerçekleştiren Vira Forwarding uluslararası lojistik müşterinin memnuniyeti adına atılabilecek her adımı titizlikle atmaktadır.Ayrıca verdikleri ara nakliye hizmeti sayesinde yükleme limanına ve mal çeşidine göre ihtiyac olacak olan araç tipine bakılarak yeterli sayıda ki çalışanlarımız sayesinde konteynırların belirtilen gün ve saatlerde müşterilerimizin belirttiği adreslerde olmasına özellikle dikkat edilir.

Aynı zamanda sigorta ve gümrükleme hizmetlerinin talebi halinde şirketimiz sizler için bu hizmetleri sağlayacak işinde uzman olan çalışanlarımız ve titiz olarak kullandığımız kanallarımız sayesinde müşterilerimizin bu hizmetlerden faydalanabilmesi mümkün kılınacaktır.

Yorum yap