Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere girmek artık sır gibi saklanan bir konu olmaktan çıktı. Aksine internet üzerinden yasaklı sitelere giriş ile ilgili bir araştırma yaptığınızda belki de karşınıza yığınlarca bu konu hakkında sizlere yol göstermeye çalışan yazı ve başlık ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yazılar arasından büyük bir kısmının odaklanmış olduğu ana konu ise tamamen Proxy değişimi üzerine yer almaktadır.

Proxy değişimi ile yabancı ve erişime engelli bir siteye çok rahat bir şekilde giriş yapılabildiği doğrudur. Ancak eğer bilgisayar ve ağlar hakkında çok fazla bilginiz yoksa o zaman bu proxy yöntemi sizin için tam olarak işlemeyecektir. Çünkü bunu ayarlamak hem zaman alacak hem de oldukça sıkıcı olacaktır.

Peki, hem ayarlanmış hem de zaman almayan şeklini denemeye ne dersiniz? Proxtik.com tamamen yerli yapımı ve yasaklı sitelere girmenize yardımcı olan bir internet sitesidir. Çerezlerinizi gizleyerek bu site sayesinde siteler engelsiz ve sansürsüzmüş gibi direk olarak istediğiniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Üstelik herhangi bir indirmeye gereke yok ya da ayara gerek yok tek yapmanız gereken girmek istediğiniz internet adresini yazmak.

Yorum yap