İbrahim Yavuz Kişisel Blog

1 Yaşındayız!

03.09.2013
2.520
1 Yaşındayız!

Ne kadar çabuk geçiyor zaman öyle yahu. Daha dün açmıştım siteyi sanki. Hoş bir gelişim süreci geçirip mutlu bir şekilde 1. yılını doldurdu sayfamız. Nice 10 yıllar görür inşallah diyelim. Şöyle bir dönüp bakıyorum da siteyi açtığım zamanlar üniversiteye başladığımın mutluluğunu falan yaşıyordum. Şimdi neler değişti öyle meğerse..

Dönüp baktığımızda siteyle çok ilgilenmediğim reklam çöplüğüne dönen bir aralık görüyorum birde. Ne günlerdi yahu, sitemden para kazanabildiğimi anlayınca resmen reklam merkezine çevirmiştim siteyi. İlgilenememiştim temalar değişikti saçmaydı vs. Ha diyorsunuz ki sanki şimdi az reklam var da gelmiş burada laf ediyor utanmadan. Haklısınız utanmıyor değilim -,- ama eskiye kıyasla azalttık. Yahu öğrenci hali malum ne bekliyordunuz? Ama artık yavaştan düzene sokuyoruz bakalım.

Aslında bir hayalim vardı 1. yaşını yeni bir tema ile karşılayacaktı sitem. Çok yeni bir tema görsellik ve içerik bakımından eşi benzeri olmayan bir tema. Piyasada görmediğiniz sadece bana ait bir tema, fakat olmadı şimdilik. Ama yakın zamanda olacak, peki nasıl olacak? Erhan kardeşim malum arayüz konusunda profesyonel ötesi bir şahsiyet. Ondan yeni bir arayüz çizmesini rica edip çok ayrıntılı bilgileri ilettim. İnşallah okulların açıldığı, konyaya geldiği bir vakit başlayacak. Bitince de koda döker yeni haline çeviririz. Ha koda nasıl döktürecek bu çocuk diyebilirsiniz. Döktürmeyeceğim, dökeceğim -,- Malumunuz css’in üzerine bayağı yürüdüm birkaç kademe geliştim inş kendim koda dökebilecek seviyeye geldim daha önce döktüğüm zor temaları göz önünde bulunduruyorum öyle bol keseden sallamıyorum yani -,-

Yahu arkadaş bende çok isterdim diğer kişisel blog yazarları gibi 1. yaşını doldurunca çekilişle hediyeler dağıtayım falan. Ama benim çapımı aşar o muhtemelen. İnş 2. yılımızda yapalım onu dert etmeyin. Hep böyle diyor sonra vazgeçiyor gibi düşünmeyin, 2. sene olmazsa 3. sene olur arkadaş aceleye ne gerek var (:

Sağ alt köşede de yine Erhan kardeşimin yaptığı 1.yıl resmimizi ve üstüne gelince çalan “hepi börttey to yu” şarkımızı dinleyebilirsiniz. Bilerek Türkçe yazdım bu çocuk İngilizce bilmiyor falan demeyin. Diyen olmazda ne bileyim işte paranoyaklık benimkisi de.

1 yıl boyunca blogumu takip eden, yorumlarda bulunan, önerilerde bulunan her konuda yardımcı olan tüm kardeşlerime ve siz değerli ziyaretçilere çok teşekkür ederim. Umarım dediğim gibi 1 değil 10 yılları da görürüz buralarda.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. JpnTr dedi ki:

  1. yılın kutlu olsun kanka nice bloglu senelere 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Çok teşekkürler kanka sağol 😀

 2. Oğuz dedi ki:

  Beğendiğim bir blog, nice uzun yıllara 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Teşekkürler Oğuzcum 😀

 3. BuRacK dedi ki:

  Hayırlı olsun hocam. 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Teşekkürler hocam sağolun 🙂

 4. Murat Yilmazlar dedi ki:

  Mavisim maviselim mi diyeyim yoksa hayirli olsun kardesim ibom mu diyim ? Fark etmez la iste hayirli olsun nice uzun senelere
  NOT : Bu adami takip edin ben zevkle ediyorum. 2-3 priv8 method eklese daha fena takipteyim o ayri tabii

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Ahaah eyvallah kardeşim benim teşekkür ederim

 5. Hasan Basri dedi ki:

  benim oğlum bile 1 bucuk yaşında. senin biraz geç olmamış mı ?

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   Geç olmuş :)) teşekkürler

 6. Th4 MasK dedi ki:

  Hayırlı olsun laynn 🙂 Nice Senelere 🙂

  1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

   eyvallah kanka 😀 görüşemiyoruz bi yol bul ulaş bana artık ya 😀
   Face aç abi zor bişey mi 😀 mail adresimi biliyon [email protected] bi şekil ulaş 😀

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com