İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Bayram gibi ama bayram değil aslında.

17.07.2015
1.274

Bayram’a benziyor aslında ama böyle tam bayram da değil bayrammış da aslında ben geriden takip ediyormuşum gibi daha çok. Yahu bu çocuk ne diyor diyosunuz yine. Yazacak halim olmadığı gibi kafam da pek iyi durumda değil açıkcası. Bayram arifesi çook sıkıntılı geçti malum benim için.

Yani arifeden kastım sadece bayramdan 1 gün öncesi değil benim için 1 hafta öncesine bakabilirsek eğer ki ben öyle kabul ediyorum, yaşadığım onca sıkıntı problem stress yetmezmiş gibi birde hayvan dostlarımız gibi ağır tempoda çalışmanın hazin hüznünü ve yorgunluğunu yaşıyorum.

Bahsettiğim arifeyi baz alırsak nasıl geçti neler yaptım hiç bi fikrim yok çok durgun olduğum aşikar zaten. Ya sizlere bayram mesajı yazmadan evvel biraz iç dökeyim dedim de hiç bişey anlamadınız tabi. Ramazan ayı malum hakkında kötü yorum yapmakta caiz değildir illa ki o yüzden içimde kalacak tabi lakin ramazanın son haftası benim için rezaletti deyip özet geçiyorum.

Durun madem başladık özeti biraz açayım yahu hayvan gibi şiii yaptılar bi insan bu kadar çalıştırılmaz. Zira bazı kimsenin bilmediği problemlerin eşiğindeyken bir de üstüne bu yüklenince kafa iptallere uğradı benim mavi ekran verdim sıkca. Oruç sadece kafama vurmadı tüm bedenime vurdu.

Neyse ya bişey demeyim dedim yine açtım.

Çok kişiye vakit ayıramadım, mesajlarına dönemedim, telefonlarını açamadım lakin sebebi malum lütfen maruz görün üzerime gelip beni sövdürtmeyin. Dinlenmeye çok ihtiyacım var, dinlendiğim kadar düşünmem gereken şeyler de var.

Hayırlı bayramlar a dostlar. Simonun da selamı varmış size bakınız:

simon

Simon konusunu sonra detaylı açacağım çok şey etmeyin.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com