İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Birlik Olmak !

15.08.2013
1.996
Birlik Olmak !

birlikZamanın getirdikleriyle eksik kaldığımız noktaların çatışması tüm insanlığı bu zor günlerde yaralamadadır ruhen ve şifahen de. Bütünleşmemiz gerekiyor.

Bütünlenmek yeni zaman enerjisine yakınlaşmaktır, bugün üzerimizde her an biraz daha yoğunlaşan son zamanın gücüne, zamanın geçmişten farklı olan enerjisinedir; zamanın değişik algılanacak şifasınadır.

Bizlerin deyimiyle bu yeni boyutun farkındalığınadır, anlayalım bunu; anlayalım da gerçeğe ışığı kaybolmadan önden, önceden yaklaşalım. Acı günler var bu günden de acı, bazı değerlere sahip olamadığımız için yaşanacak. Istırap çekecek insanlık, anlayamadığından, kullanamadığından.

Yücelik her türlü yardımı yaptı. Uyardı, adeta yalvardı,aklınızı kullanın dedi. Anlayamadı pek çoğumuz, değişemedi.

Hırs öne geçti, sevginin yerine oturdu. Ve elbette dengelenecektir her şey yeni zaman ve yeni güçle. Bu dengede yerimizi alabilecek miyiz? Yoksa Bütünün dışında mı kalacağız? Bütün mesele buradadır.

Bilelim ki, bildikçe bilmemiz gerekenler var. Bu yol sonsuza dek sürecektir. Döne döne değişerek. Bugün başladığımız yerde değiliz. Gideceğimiz yer de şimdi bulunduğumuz yer olmayacaktır. Safha safha yaşamadayız bir enerjinin gelişimini.

Tutunmayalım şu andaki bilincimize, bilgilerimize; onları aşmak, beşerüstüne ulaşmak bilelim ki ebedi yolculuğumuzda başarmamız gereken bize en yakın etaptır.Ve bizi kurtaracak yegane güç birlik olmaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com