İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Bizde özledik be!

26.10.2013
1.952
Bizde özledik be!

Özlemişiz değil mi? Valla özlemişiz, leyla ile mecnun gibi bir diziyi yayından kaldıranlar utansın denir başkada bişey denmez şu saatten sonra.Final? Ah o final  yok mu kaç kişiyi bitirdi sadece 4 dk kadar süren bir final özeti izledik, birde bütününü izleseydik nasıl kaldırırdık yahu. İşte bu yüzden diyorum iyi ki bitmiş dizi diye. Yoksa mahvolurduk arkadaş ya. Bir dizinin insanı bu kadar etkilemesi normal midir anlayamadım. Balığın pullarının ismail abinin ceketi olması. Yavuzun pencereden girmesi.. Erdal?? Ah erdal bakkal ah o baraları tuzluktan mı sayıyodun sen 🙁 Yüreğimizi dağladı gitti. Evet ilk bölümü finalle başlayan tek dizi oldu bende özledim bunu gerçek anlamda başarabildi.şimdi yavaşca bu final sersemliğinden ayrılıp ana konuya ana konsepte değinelim birazda.

Dizinin içinde de yaptıkları göndermeden zaten az çok anladığımız üzere işler güçler konseptinden gidiyor 🙂 Bunu inkar etmediler bi güzel vurguladılar çok iyi oldu. Onun dışında Burak Aksağın ve Onur ünlünün de oyuncu olarak devam etmesi hoş bir yenilik oldu bence :). Okuduğum bir çok yorum var olumlu olumsuz her şeyi söylüyorlar. Bir çoğu sıkıldığını istedikleri gibi olmadığını en can alıcı kısmın sadece l&m’nin finalini gösteren kısım olduğunu söylüyorlar falan. Sıkıcılık kısmında kısmen hak verebilirim. Ama sizde hak verin ki daha ilk bölüm. Ana fikri öğrettiler bize dizinin mantığını konseptini anladık artık bundan sonrasına bakın asıl :). Yahu l&m için bu kadar kusursuz bir senaryo yazan adam bende özledim için sıkıcı bişeyler yazabilir mi yapmayın :).

Ben tahmin ediyorum ki dizi ilerde yön değiştirecek farklı kişiler gördük zaten malum yeni olaylar görcez yeni heyecanlar heni dramlar yeni kahkahalar hepsi bizi bekliyor olacaktır eminim sizlerde tahmin ediyorsunuzdur az çok. Unuttuğum bir diğer kısım kağıtlardan havuzun üstünde gemi yapılması 🙂 İsmail abinin sonunda bak gemi geldi demesi 🙂 Çok anlam doludyu. Zaten malum göndermeler falan tonlaydı anlayana.

Fakat tek korkum Ahmet mümtaz taylan ve cengiz bozkurt’un dizi de konuk oyuncu olarak oynama ihtimaller. Birçok gazete öyle yazmıştı fakat dizinin başlangıcında isimlerinin geçmesi acaba yanılıyorlar mı diye düşündürttü. Ahmet mümtaz taylanı final sahnesi için gördük onun dışında aktif olarak görmedik henüz diğer bölümlere saklamışlardır 🙂 Erdal baggalı da tuzluk olarak görebildik sadece o hiç çıkmadı karşımıza :(. Çok muhterem kedi sakallı dedemizde haciii repliğiyle yine karşımızdaydı bi ayrı seviyoruz o adamı :). Onun dışında eski leylalardan hiç biri yoktu bakalım o konuda nasıl bir süpriz bekliyor bizi.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com