İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Chuck

06.09.2014
3.412
Chuck

Merhabalar arkadaşlar, bayağıdır birçok diziyi takip ediyorum fakat burada izledikklerimi ve notlarımı sizlerle paylaşamıyordum. Yakınlarda izlediğim ve oldukça hoşuma giden bir dizi olan Chuck hakkında sizlere biraz notlarımı paylaşayım. Dizi bilindilk polisiye, dedektif, kaç kovala tarzı aksiyon dizilerine kıyasla komedi tarafının ağır basması ve mükemmel oyunculuklarıyla kendini belli ediyor. Beynine bir bilgisayar yüklenen Chuck farkında olmadan arkadaşı tarafından beynine bu bilgileri yükletiyor. Olay bundan sonra çok şekilli haller alıyor, öyle ki her sezon daha da bağımlı olacağınıza eminim.

Dizinin oyuncukları gerçekten muhteşem, herkes işinin hakkını veriyor güleceğinizden eminim. Ayrıca aksiyon tarafınında sizleri fazlasıyla tatmin edeceğini düşünüyorum. Dizi zaten final yaptığı için yavaş yavaş izleyip tadını çıakrtabilirsiniz şayet böyle muazzam bir diziyi bu kadar geç farketmenin şaşkınlığını yaşıyorum. Dizi işleyiş olarak her bölüm farklılaşmakta ve muhteşem planlamalarıyla öne çıkmakta. Bir çok yorumcunun finaliyle ilgili atıp tutması sizleri yanıltmasın. Şayet dizinin finali biraz kötü olmuş, beklenileni verememiş tarzı yorumlar çok fazla. Ama bence abartı, böyle devam eden bir dizinin finalide böyle olabilirdi ne tür bir final beklentisinde insanlar anlamış değilim.

Casey’in homurtusu, Morganın hem muhteşem dostluğu hemde eğlenceli tarafı ağır basmakla birlikte Sarah’ın güzelliği Chuck’un zekası sizleri çok eğlenceli olaylara sürükleyecek.

Spoiler vermemek için birçok detayı atlıyorum, özelliklede final ile iligli sadece milletin olumsuz yorumlarına takılıp es geçmeyin diyorum. İşleyiş olarak zaten sizleri büyüleyecektir. 5 Sezon olan bu diziye şans tanımanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com