İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Cübbe ve sarık düşmanlığı, hazımsızlığı.

31.10.2014
2.011
Cübbe ve sarık düşmanlığı, hazımsızlığı.

İlgi ile takip ettiğim Ehlisünnet tv’nin muhabirleri bir tebliğ çalışması deneme amacıyla cami protestolarının yapıldığı yerde kendilerini gösteriyorlar. Konuşmaya özellikle ve ısrarla “cami yapılmasına karşı olan tavrınızı yargılamıyorum, haklısınız” şeklinde cümlelerde başlayarak üstüne basa basa sadece konuşup gitmek istediğini belirtsede orda birikmiş kemalist topluluğun saldırısına uğruyor.

İşte bizim ülkemizin demokratik gençleri(!) işte özgürlük savunucuları! Hakkımız yeniliyor diye böğüren arkadaşlar, özgürlüğümüz yok diye polis taşlayıp masum insanlara zarar veren cani orospu çocukları burda demokrasi dersi vermeye çalışıyor. Birçok tv programında da tartışıldığı üzere burda görülen cübbe ve sarık düşmanlığından öte islamofobi göstergesidir. Bunların din düşmanlığı değil müslümanlık düşmanlıkları var şayet. Öyle ki buraya gelen herhangi bir rahip olsa alkışlarla karşılayıp tezahüratlar atacaklarından bile eminim.

Sevgili gençler %90’ından fazlası müslüman bir ülkedesiniz. Sizi harcarlar bunu bilin. Sizin hak dediğiniz şey bu ise sizin göreceğiniz zulümde size hediye olur. İnsanların en doğal haklarını kullanmalarına engel olmayın. Buna engel olupta biz demokratiğiz moderniz diye böğürmeyin sağda solda. Bu halk sizi adam edecek. İstesenizde istemesenizde.

Birde kanada da müslümanlara nasıl davrandıklarını görelim.

Bakın arkadaşlar, bu insanlar müslüman bile değil. Bu insanlar “insan”. Burda hümanizmi savunan sarık ve cübbeye saldıran gerçek yobazlar gibi değil. Sizin özgürlüğünüz, sizind emokrasi anlayışınız keyfinizin istediği yere kadar.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com