İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Dekupe Hizmetlerimiz Başlamıştır !

31.10.2012
3.699
Dekupe Hizmetlerimiz Başlamıştır !

Dekupe Nedir ?

Günümüzde market ve benzeri türde sitesi olan herkes ürünlerini en iyi bir biçimde tanıtmak için ürünlerin resimlerinide eklemek zorundadırlar.Fakat bu resimleri eklerken dikkat edecekleri bazı hususlar vardır.Bunlardan birisi de resimlerini ekledikleri ürünün kullanıcının gözünü yormayan sade ürünün bütün hatları belli olan arka tarafı beyaz veya transparen bir şekilde ayarlanmış özel düzenlenmiş resimler olmasıdır. İşte bu resimlerini düzenleme işine dekupe adı verilir.Günümüzde ajansların pahalıya yaptıkları dekupe işini biz sizin için en uygun ve cazip fiyatlarla hoşunuza fazlasıyla gidecek bir şekilde sunuyoruz.Kısaca dekupe bir resmi düzenli bir biçimde kenarlarından kırparak montajlamaya veya arka plandan ayırmaya denir.

Resimlerin geri teslim zamanı ?

Dekupe edilecek resimlerin acelelik durumuna göre sizin vereceğiniz zaman diliminde size ulaştırabiliyoruz.Günlük 50 – 60 civarı dekupe işlemi yapılabilir.

Fiyat Aralıkları ?

Fiyatlarımız dekupe edilecek olan resmin zorluğuna göre değişmekle beraber bu özeliğine bağlı olarak resim başı 25 Kuruş – 2 Tl arası değişmektedir.

Ödeme Yolları ?

Ziraat Bankası, Misli

Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için : [email protected]

 

Dekupe Hizmetlerimiz

En uygun fiyatlar iler resimlerinizi dekupe ediyoruz. Ayrıca daha detaylı bilgi için https://dekupe.org/dekupe/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yesil temizlik dedi ki:

    http://www.yesiltemizlik.com sitesindeki resimler icin gorusmek istiyoruz.

    1. İbrahim YAVUZ dedi ki:

      Hocam geri dönüş yaptım mailden

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com