İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Diablo 3 Guest Key Dağıtıyorum

29.04.2013
1.225
Diablo 3 Guest Key Dağıtıyorum

Merhabalar arkadaşlar, hayranı olduğum bir oyun olan diablo 2 den sonra yaklaşık nerdeyse 7 8 yıl sonra çıkan diablo 3’ü artık her yerden kolayca satın alabiliyoruz. Fakat single player olarak dahi internet üzeri oynama ihtiyacı duymamız ve online oyunlar gibi üyelik sistemi açıp oyuna girebilmemiz sayesinde piyasaya crack’i sunulamadı ve çok büyük bir ihtimal sunulamayacakta.

Durumun böyle olması yüzünden diablo 3’ü satın aldım. Yaklaşık 1 hafta oldu ve her seferinde diyorum ki iyi ki almışım. Kuruşu kuruşuna kadar helal olsun (: . Çünkü hayallerimin de ötesinde müthiş bir oyun tasarlamışlar. Diablo 2den sonra çıkabilecek en iyi sürümü çıkartabilmişler.

Elimde 2 adet diablo 3 guest key mevcut. Bunları sizinle paylaşıyorum. Fakat guest key nedir size kısaca bahsedeyim. Guest key sayesinde oyunda 13. levele kadar oynayıp oyun hakkında bilgi sahibi olabilecek eğlenecek ve eğer almak isterseniz tam sürümünü alıp oyuna devam edebileceksiniz kaldığınız yerden. Bir nevi demo sürümünü başlatabilirsiniz gibi düşünün (: . Guest passları resim olarak aşağıda görebilirsiniz iyi oyunlar dilerim. Oyun içinde arkadaş olarak eklemek veya parti isteği gönderebilmeniz için battle üyelik adım; MaviKaranlik#2902 oyun içi iletişim kurarsanız her konuda yardımcı olurum.

Resime tıklayınca tam boy olarak görebilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim.

diablo 3 guest key

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com