İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Dizimag2.com DNS ayarları, Dizimag neden kapatıldı ?

13.12.2013
1.930
Dizimag2.com DNS ayarları, Dizimag neden kapatıldı ?

Merhaba arkadaşlar. Özellikle benimde sıkı takipçisi olduğum dizimag ne yazik ki tib tarafından kapatıldı. Binlerce değil belki yüzbinlerce kişi bu yüzden mağdur durumda. Çarşamba gününden beri ulaşım yok arrow gibi önemli dizileri ne yazikki ne ben nede başka biri doğru dürüst izleyemedi. neden diyeceksiniz en doğru dürüst dizmeti veren tek site dizimagdı malum. Diğer dizi izleme siteleri gerek alt yazı gerekse sitedeki reklamlar nedeniyle doğru dürüst bir dizi izleme keyfi yaşatmıyor bize.

Dizimag bildiğiniz gibi ” dizi-mag.com, dizimag2.com, dizimag3.com ” isimli domainleri alarak 301 yönlendirmesiyle erişim sağlamaya çalıştı. Ama ne yazık ki başarılı olmadı en son girdiğinizde ” An error occurred on the server when processing the URL. ” hatasıyla karşılaşıyorsunuz.

İlk başta dns ayarlarınız yok ise eğer tib’in engelleyip siteye koyduğu şu engel ile karşılaşıyorsunuz ” Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi Adana 1. Sulh Ceza Mahkemesi’nın 22.11.2013 tarihli 2013/2540 D.İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir. ” fakat şimd Dizimag2.com DNS ayarları düzgün yaparak da girmeniz mümkün değil. Yukarda bahsettiğim hata ile karşılaşıyorsunuz. Valla yüzbinlerce dizi sever ayaklandı. Ne yapacağını bilmiyor bildiğiniz boşlukta. Yeni bir dizi sitesi arayışına girdi ama nafile, çünkü dizimag’ın rekabet ettiği bütün siteler saçma sapan açıkcası. Alt yazı olsun videoları olsun sürekli sorun yaşatıyor sizlere.

Oturup ağlayacak halimiz yok artık. Tek yapmamız gereken beklemek artık. Dizimag bir çözüm bulur yada farklı bir isimle geri gelir bize duyurur. Takipte kalın haberleşiriz (:

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com