İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Fetoş Hocanın isyanı.

21.12.2013
1.333
Fetoş Hocanın isyanı.

Muhterem fetoş hocamız bugün kendi web sayfalarında bir videosunu paylaşmış, hoca dediğime bakmayan adı öyle kaldığı için öyle diyorum yoksa malum fetoşumuzun hocalığı cebinin ne kadar dolduğuyla doğru orantılı bişey. Her neyse bugünkü videosunda bir hopluyor zıplıyor falan kendinden geçmiş laf sokup beddua edeceğim diye muhterem. Kendisinde şekeri elinden alınmış çocuk isyanı var. Malum şeker dershaneler mi oluyor artık bilinmez. Malum gelir kaynağı, din üzerinden sömürdüğü gençlerin paracıkları artık cebine giremeyecek, Fetoş İmparatorluğu bir nebze duraklama döneminde kalacak.

Sözlerine “aslında bedduğa etmek yanlış” gibi bir takım alıntılarla da girse de sonunda spor yapmaya çalışan yaşlı bir amcamız edasıyla hoplayıp zıplayarak beddua yarışına giriyor karşısında ki müridleri ile birlikte. Ah be hoca(!) yüzbinlerce müslüman katledirken napıyodun, israil’e esed’e nedne beddua etmedin de yolsuzluk iddiasıyla yakalananlara binaen memleketine beddua etme yarışına girdin diye sorarlar adama. Adam müslüman kardeşleri(!) için anca göz yaşı dökerken şimdi kuyruğuna basılmış kedi gibi hopluyor mübarek. Ee para, hırs, güç nelere kadirsin.

Neyse sevgili hocamız hakkında ağzımı daha fazla bozmak istemediğimden burda bitirip sizlerle hocamızın beddua sporu yaptığı videoyu paylaşayım.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com