İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Game Of Thrones İzlenir Mi ?

09.09.2012
7.113
Game Of Thrones İzlenir Mi ?

Aslında yabancı dizi merakı olan bir insan değildim.Fakat yabancı dizilerler tanışma hikayemi sizlere anlatayım.Aşırı derecede zombi filmi seven bir insanım.Piyasada eminim ki abartısız söylüyorum izlemediğim zombi filmi yoktur.Sıkılırım açar tekrar tekrar izlerim gerekirse.Çünkü gerilim ve korkudan öte çok zevkli bir kurgu geliyor bana (:.  Isırılarak hastalığın yayılması vs. derken böyle hoş bi görüntü gibi oluyor sanki (:.E doğal olarak böyle zombi filmlerine ilgi duyunca ve piyasa da artık izleyebileceğim bir zombi filmi kalmayınca sürekli duyduğum fakat hiç izlemeye başlamadığım  “Walking Dead” dizisiyle tanışmam gerekti diye düşündüm.İlk sezonunu indirip izlemeye başlayınca acayip hoşuma gitti.Dedim ki hayatımın dizisi bu, izlediğim en güzel dizi bu…

Tabi günde 2şer 3er bölüm izleyip kısa sürede 2. sezonu da bitirince sıkıntıdan başka dizileri de araştırmaya konuldum.Ve sorduğum herkes veya okuduğum her makale bana “Game of thrones” i işaret etti.Öyle olunca da herkesin bu kdar büyük hayranlık uyandıracağı bir dizinin nasıl olabileceğini merak ettim.Yine indirip başladım. Ama tabi önyargıyla davranıyordum.Çünkü hayatımın dizisi diye bahsettiğim walking dead varken bunu ben naparım 2 bölüm izler unuturum diye düşündüm.

Ee 1. bölüm 2. bölüm 1.sezon derken insanların neden bu kadar büyük hayran kaldığını bende anlamış oldum (:.Mükemmel ve kusursuz bir dizi.Öyle ki walking dead’ın yeni sezonundan daha çok Game Of Thrones sezonunu bekler hale geldim (:.Tavsiye ediyorum. Bu diziye önyargıyla başlamayın.İlk bölümden itibaren zaten sizi saracaktır.Eminim ki izlediğiniz en güzel dizi olarak adlandıracaksınız.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Tayfun Paparosse dedi ki:

  Game Of Thrones güzeldir.
  Kyle xy – the vampire diaries – supernatural
  Bunları da sırasıyla izle ^^

 2. pcmania dedi ki:

  Benim de sizin gibi hiç dizi merakım yoktur ama kuzenim her türlü film ve yabancı dizi izleme hastasıdır diyebilirim. 🙂 Bu filmi kendisine önersem iyi olacak. Anlattığınıza göre iyi bir şeye benziyor. 🙂

 3. sercanaktay dedi ki:

  türk dizilerinden iyidir diyip izlenebilir bence 🙂

 4. sonyolcu47 dedi ki:

  tavsiyeleriniz için teşekkürler uyacam :))

 5. Onur Divan dedi ki:

  izlenmezmi 😀 bither behlül izliyeceğine bunu izle

 6. Funkkyy C dedi ki:

  Doctor who, How i met your mother, Lost, Supernaturel ve Spartacus’ü izlemiş biri olarak önermekteyim. 🙂

 7. yasmin dedi ki:

  İzlenmez mi ya bi game of thrones birde the walking dead 🙂 gerisini boşverin 🙂

 8. BySiriUS dedi ki:

  hakkaten bu aralar pek sardı ınsanları yabancı dizi merakı. ama adamlar gerçekten çok guzel yapıyo dızılerı. ızledıkçe izleyesın gelıyor.

 9. newromance dedi ki:

  Yeni başlayacağım bende bu diziye. Umarım değer 🙂

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com