İbrahim Yavuz Kişisel Blog

Hafta Sonu TV de neler izlenir?

24.12.2012
1.128
Hafta Sonu TV de neler izlenir?

Haftasonunu hem evde geçirip,hemde güzel vakit geçirmek isterseniz,bu haftasonu birbirinden güzel filmler sizleri bekliyor.İşte haftasonu televizyonda izleyebileceğiniz filmler;

Bay & Bayan Smith (Mr. and Mrs. Smith) 
John ve Jane dışarıdan bakıldığında monoton bir hayatları olan, evli bir çifttir. İşin aslı ise her ikisinin de birer kiralık katil olması ve rakip kurumlar adına çalışmalarıdır. Mr. and Mrs. Smith sonunda birbirlerini öldürmek için kiralanırlar ve macera başlar.
22 Aralık Cumartesi / 19.40 Cine-5

Fırtına (The Storm) 
Hava hareketlerini kontrol edebilecek planlara imza atan milyarder Robert Terrell’in yaptığı deneyler doğanın dengesini bozar. Şiddetli fırtınalar ve yıldırımlarla imtihan olan dünyayı kurtarmak için, Terrel’ın ekibindeki genç bir doktor olan Jonathan Kirk harekete geçer..
22 Aralık Cumartesi / 19.50 Kanaltürk

Kutsal Damacana 2: İtmen 
İtmen Kutsal Damacana’nın gördüğü ilgi üzerine çekilen ikinci filmde, gemiciliğe geri dönen Fikret’in komik maceraları ekrana gelecek.
22 Aralık Cumartesi / 20.00 Show Tv

Yaşam Şifresi (Source Code)
Bilinmeyen bir askerin bedeninde uyanan ve kendisinin Chicago banliyö trenindeki bombacıyı bulmakla görevli olan bir ekibin parçası olduğunu keşfeden Yüzbaşı Colter Stevens’ın görevi, tahmin edilenden çok daha zordur.
22 Aralık Cumartesi / 20.15 Tv8

Harry Potter ve Melez Prens (Harry Potter and the Half-Blood Prince) 
Hogwarts artık hiç güvenli bir yer değildir. Harry tehlikenin kalenin içinde bile olabileceğinden şüphelenirken, Dumbledore da Harryyi hızla yaklaşmakta olduğunu bildiği nihai savaşa hazırlamaya çalışır.
22 Aralık Cumartesi / 21.25 Trt1 

Banka İşi (The Bank Job) 
Gerçek bir olaydan yola çıkarak sinemaya uyarlanan hikayede, 1971’de Londra’da meydana gelen olağanüstü bir olaydan ve çözülememiş bir soygun anlatılıyor.
22 Aralık Cumartesi / 22.30 Atv

Karanlıkta Bir Çığlık (Evil Angels) 
John Bryson’ın 1985’te yazdığı ‘Evil Angels’ isimli gerçek olaylara dayanan biyografik kitabından uyarlanan film, Avustralya’ya kamp yapmaya giden Chamberlain çiftinin yeni doğmuş bebeklerinin aniden kayboluşunun hikayesini anlatıyor.
22 Aralık Cumartesi / 00.00 Cnbc-e

Aeon Flux: Gelecek Fluxta 
Hızla yayılan bir virüs birçok insanın ölümüne neden olurken, insanlar yalıtılmış koloniler kurarak virüsten kurtulmaya çalışırlar. Aeon Flux ailesinin hükümet ajanları tarafından öldürülmesi üzerine intikam almaya yemin eder.
22 Aralık Cumartesi / 00.15 Trt1

Kaçış Planı (The Next Three Days) 
Yakında Star Tv’de başlayacak olan 20 Dakika dizisine hikayesini veren film, suçsuz yere suçlanan masum bir kadının, kocası tarafından hapishaneden kaçırılması sürecini anlatıyor.
22 Aralık Cumartesi / 00.30 Atv

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim (Crank 2: High Voltage) 

Chelios, yok edilmesi neredeyse imkansız olan kalbini çalan ve yerine çalışması için düzenli şekilde elektrik şarj edilmesi gereken ve pille çalışan bir kalp takan Çin mafyasına karşı mücadele etmek zorundadır.
23 Aralık Pazar / 19.15 Tv8

Yahşi Batı 
1881 yılında, Amerika Başkanı’na hediye edilmek üzere Aziz Efendi ve Lemi Bey’in götürmesi kararlaştırılan elmas kolye, yolda çalınır.
23 Aralık Pazar / 20.00 Show Tv


Beyaz Felaket (Ice Quake) 
Alaska’da gerçekleşmesi beklenen deprem, tüm bilimadamlarını harekete geçirir. Sese karşı bile duyarlı olan fay hatlarını araştırmak ve gerekli önlemleri almak için çalışmalara başlarlar..
23 Aralık Pazar / 23.15 Kanal D

Özgürlük Yazarları 
23 yaşındak genç ve idealist öğretmen Erin, ilk ders gününde gittiği Wilson Lisesi’nin kapılarından içeri girerken, yepyeni bir dünyanın kapılarını açtığını bilmektedir. Erin’in ilk öğrencileri, hayattan hiçbir beklentileri olmayan gençlerdir..
23 Aralık Pazar / 00.35 Trt1

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com