İbrahim Yavuz Kişisel Blog

İade.com İle Alışverişlerden Para İadesi Kazanın

19.11.2020
623
İade.com İle Alışverişlerden Para İadesi Kazanın

E-ticaret alışverişlerinin güçlü bir şekilde arttığı dönemimizde alışverişlerde puan kazanma ve onları kullanma açısından ek girişimler oluşmaya başladı. Aslında yıllardır bankalar kartları ile yapılan alışverişlerde bazı platformlara özel ek puan kazandırma gibi işlemler sağlıyordu. Buna ek olarak artık bayilik aracılığı ile alışveriş imkanı sağlayan kurumlar sizlere alışverişlerinizin tutarından ek komisyonlar vererek bir nevi ürünleri daha uygun fiyatlara almanıza olanak sağlıyor.

Bahsi geçen bayilik kurumlarından birisi olan ve benim de günlük sanal mağaza alışverişlerinde sık sık kullandığım iade.com ile alışveriş gerçekleştirdiğiniz platforma göre komisyon tutarı kazanabilmeniz mümkün. Daha basit örnekler ile anlatmak gerekirse, trendyoldan alışveriş yapma gereksinimi duyduğunuz zaman öncelikle iade.com üyeliğiniz üzerinden size referans olarak verilen bağlantı ile trendyola erişip, alışverişinizi tamamlayıp sepette ödemenizi yaptığınız zaman yaptığınız alışveriş tutarı her ne kadar olursa olsun bunun %2’si sizin iade.com panelinize düşecek ve belirlenen alt limite ulaştığınız zaman bu tutarı hesabınıza talep edebileceksiniz.

Yani aslında yaptığınız 1000 liralık alışverişten size 20 tl tutarında bir para iadesi gelmiş olacaktır. Tabii ki bu sadece örneklerden 1 tanesi. Aşağıda detaylıca da görebileceğiniz üzere ülkemizin en büyük alışveriş platformlarının hepsinden para iadesi alabilmek imkanınız buluyor. Hatta yurtdışı birçok e-ticaret platformunda da bu mümkün. Aliexpress gibi dev platformlardan bile yaptığınız alışveriş tutarına göre komisyonlar kazanabilirsiniz.

Buna ek olarak kendi referans linkiniz yardımı ile arkadaşlarınızı davet edebilir ve davet ettiğiniz kişi başına gerekli kriterleri sağladığınız zaman 10 tl kadar ek para puan kazanımı sağlayabilirsiniz. Benim de referans linkimden üye olarak katkıda bulunabilirsiniz:

Üyelik için: https://www.iade.com/#6930a0e7f361a

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com