İbrahim Yavuz Kişisel Blog

İlluminati ve Medya

10.11.2012
2.067
İlluminati ve Medya

Medya! İlluminati örgütünün size karşı kullandıkları en büyük silah. Sizi fiziksel olarak yok etmelerine gerek yok. Her gün, her saat, her saniye medya yoluyla kullandıkları silahlarla evlerinizden içeri girip sizin ve ailenizin zihinlerini yok ediyorlar. Yani onların sadık bir kölesi oluyorsunuz. Onların emrettiği tarzda yaşıyor, onların emrettiği gibi giyiniyor, onların emre

ttiği şeyleri yiyip içiyor, onların telkin ettiği şekilde düşünüyorsunuz. Sizi tamamen robot hale getiriyorlar. Siz ise bu telkinlere “alt tarafı reklam” diyorsunuz. Keşke sıradan reklamlar olsaydı.

Karaktersiz sokakta görseniz yüzüne bile bakmayacağınız beş para etmez insanları medya aracılığıyla sizin gözünüzde ailenizden bile daha değerli hale getirmiyorlar mı? Sizin sanatçı,şarkıcı,manken dediğiniz benim ise zengin kullanılmış köleler dediğim bu insanların posterlerini kendi odanıza astıran güç nedir? Tv ‘lerde, internette hatta sokağa çıktığınızda afişlerde, duraklarda, mağazalarda her yerdeler. İlluminatinin tesiri siz sisteme bağlı kaldığınız sürece üstünüzden kalkmayacak. Medya onların elinde. Nereden mi biliyorum? Bunu ispat etmek çok kolay. Dünyadaki medyaya kimlerin sahip olduğunu ve kimlerin yürüttüğüne bir bakın. Siyonistler,satanistler,Yahudiler. Bu kişiler müzik,medya ve eğlence sektörlerinin sahipleridirler. Onların var olabilmesi için sizin beyni yıkanmış ve hiçbir şeyi sorgulamayan bir nesil haline gelmeniz gerek. Çünkü maddi zevklere dalan amaçsız bir topluma kolayca hükmedilebilir.

Peki bu adamların korktukları, çekindikleri şeyler yok mu? Elbette var. Sizden çok korkuyorlar. Üzerinizdeki hipnozun dağılmasından, sistemi sorgulamanızdan ,yaşama amacınızın tamamiyle farkına varmanızdan çok aşırı korkuyorlar. Korktukları şeyin başlarına gelmemesi için her yıl yeni albümler,yeni filmler,yeni moda tarzları oluşturuyorlar. Üzerinizdeki hipnozun sürekli devam ettirilebilmesi için medya yoluyla yeni oyalayıcı eğlenceler üretmeleri gerek. Ve tabii ki hipnoz edecek slagonlar. Mesela:
“Ateş seni çağırıyor.” “Anı yaşa.” “Kendinizi duygularınızın akışına bırakın.” “İçinizdeki yaramaz çocuğu dışarı çıkarın” gibi şeytani sloganlar.

Uyanın! Size nasıl şeytan gibi vesveseler verdiklerini görün. Hala bütün bu olanların tesadüf olduğunu düşünüyor musun?

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

İbrahim YAVUZ Kişisel Blog 2012-2018 ® https://dovizkurlaricanli.com